18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje z Korei

Trump się wygadał. Twierdzi że wie, co się dzieje z Kimem!

Wojciech Kozicki
28.04.2020  13:49
Cały świat żyje doniesieniami, że Kim Dzong Un nie żyje
Cały świat żyje doniesieniami, że Kim Dzong Un nie żyje Fot: Facebook/AFP News Agency/Anthony Wallace

„Kim Dzong Un nie zyje” – informuje ktoś w tajemniczym nagraniu, które krąży po Korei Północnej. Czy komunistyczny dyktator rzeczywiście zmarł? Prezydent USA Donald Trump ujawnił, że ma nowe informacje o stanie zdrowia Kima.

Co się dzieje z Kim Dzong Unem? Donald Trump niedawno w kontrowersyjny sposób skomentował plotki o jego śmierci. Amerykański prezydent znany jest jednak z niewyparzonego języka i tym razem się wygadał. Posiada wiedzę o obecnym stanie zdrowia komunistycznego wodza.

Nie mogę dokładnie powiedzieć, ale tak - wiem, jaki jest stan Kima. Nie mogę o tym teraz mówić. Życzę mu dobrze. Mam nadzieję, że ma się dobrze. Wiem, jak się czuje, mówiąc oględnie. Zobaczymy. Prawdopodobnie dowiecie się o tym niebawem – powiedział Donald Trump.

Czy Kim Dzong Un nie żyje?

O czym nie chce powiedzieć Trump? Rodzą się kolejne teorie i podejrzenia, a z Korei Północnej dochodzą już przecieki, że dyktator zmarł 25 kwietnia. Do internetu przedostało się nawet wideo, na którym ktoś oznajmił, że „Kim Dzong Un nie żyje” i pokazał wideo z jego pogrzebu.

Do mediów dostała się też informacja, że kilka dni temu do Korei Północnej wezwano lekarzy, którzy mieli ratować Kima. Potwierdziła to agencja Reutera, powołując się na trzy niezależne źródła. Sama Korea wydaje się za wszelką cenę odwracać międzynarodową uwagę od afery ze zniknięciem przywódcy i na poczatku tygodnia zamierza odpalić rakiety dalekiego lub krótkiego zasięgu, które mogą zagrozić wielu krajom. A może po prostu Kim chce odejść z hukiem?

logo Tu się dzieje