18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wnusia wie co robi dziadzio?

Córka Putina ma dziecko z Zełenskim. Balet w rodzinie

Wojciech Kozicki
20.05.2022  17:31
Córka Putina ma romans. Ojcem wnuczki Putina jest Zełenski
Córka Putina ma romans. Ojcem wnuczki Putina jest Zełenski Fot: Pawel Dudzik/East News

Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał! Młodsza córka Władimira Putina - Katerina Tichonowa ma dziecko i romans z… ZEŁENSKIM! Uff, nie chodzi jednak o prezydenta Ukrainy. Ten zbieg nazwisk jest very szoking!

Ujawniono, że młodsza córka Władimira Putina - Katerina Tichonowa jest w związku z Zełenskim, a nawet ma z nim kilkuletnie dziecko. Uspokajamy, że prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski nie ma z tym nic wspólnego. Chodzi o Igora Zełenskiego z Niemiec, który rzekomo miał zauroczyć córkę Putina na przedstawieniu baletowym. Warto przypomnieć, że ulubienicą Putina długo była Anastazja Wołoczkowa, najpopularniejsza Primabalerina rosyjskiej sceny, a jego serca zdobyła gimnastyczka artystyczna Alina Kabajewa, która zauroczyła go podczas występu.

Córka Putina ma córkę z Zełenskim, która jest wnuczką Putina

Niemiecka prasa ujawniła, że Igor Zełenski jest 52-letnim tancerzem i mistrzem baletu. Do niedawna był dyrektorem Bawarskiego Baletu Państwowego w Monachium, ale zrezygnował z funkcji po ataku Rosji na Ukrainę. To właśnie on jest ojcem wnuczki Władimira Putina. Tak, TEGO PUTINA!

"Der Spiegel" wraz z portalem Stories wskazuje na dane paszportowe z granicy oraz biletowe z lotniska Moskwa-Wnukowo, z których wynika, że Katerina i Igor wiele razy podróżowali razem ze stolicy Rosji do stolicy Bawarii. Katerina latała też tam sama - przez pewien czas nawet co kilka dni – podaje rmf24.pl.

Córka Putina to niezła partia. Pełni funkcję dyrektor generalnej Innopraktiki, firmy koordynującej badania naukowe na Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym. Zełenski prawdopodobnie będzie kierował teatrem operowym i baletowym w Sewastopolu, którego zbudowanie obiecał Putin.

Jak informuje „Wprost”, Igor Zełenski podobno dla córki Putina zostawił swoją żonę i dzieci. Trzeba przyznać, niezły balet…

logo Tu się dzieje