18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażający wypadek

Cysterna spadła w przepaść. Nagrano moment śmierci kierowcy [WIDEO]

15.11.2019  14:11
Cysterna spadła w przepaść. Nagrano moment śmierci kierowcy [WIDEO]
Cysterna spadła w przepaść. Nagrano moment śmierci kierowcy [WIDEO] Fot: Youtube

Tragiczny wypadek w Słowenii. Auto osobowe dosłownie zepchnęło w przepaść ogromną cysternę. Nagrano moment śmierci kierowcy. 

Cysterna została uderzona w bok przez samochód osobowy, którego kierowca stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego nieszczęśliwego splotu okoliczności, gigantyczny samochód spadł w przepaść.

Kamery uchwyciły moment, w którym umiera kierowca cysterny - nie było szansy, żeby przeżył upadek w przepaść. Zginął na miejscu.

Cysterna spadła w przepaść. Przerażające nagranie

Tragedia wydarzyła się na obwodnicy Lublany przed tunelem Golovec w Słowenii. 

Na nagraniu widać, że siła uderzenia cysterny w barierki była ogromna. Tir przebił zapory i spadł w przepaść z ponad 20-metrowego wiaduktu. 53-letni kierowca pochodzący z Węgier nie miał najmniejszych szans.

41-letniemu kierującemu Oplem Corsą nic się nie stało, ale już zawsze będzie musiał żyć ze świadomością tej tragedii. Do tego grozi mu nawet do 8 lat więzienia za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Wszystko bowiem wskazuje na to, że jechał ze zbyt dużą prędkością. 

Przeczytaj więcej
Komentarze