18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy un żyje?

Co się dzieje z Kimem? Ujawnili zaskakujące zdjęcia!

Wojciech Kozicki
30.04.2020  15:32
Czy Kim Dzong Un nie żyje?  Tylko jego publiczne wystąpienie może przynieść śmierć plotkom
Czy Kim Dzong Un nie żyje? Tylko jego publiczne wystąpienie może przynieść śmierć plotkom Fot: Facebook/Nightline

Czy Kim Dzong Un nie żyje? Gdzie jest dyktator? Świat zamarł w oczekiwaniu na nowe informacje, a Koreańczcycy nie wiedzą, czy już mają ze strachu wylewać wodospady łez. Okazuje się jednak, że pulchna bestia jeszcze się w zaświaty nie wybiera i pokazano na to dowody.

Co się dzieje z Kim Dzong Unem? Rodzą się kolejne teorie spiskowe i podejrzenia, a widmo krwawych rzadów jego siostry Kim Jo Dzong wisi nad  Koreą Północną jak sęp czekający na śmierć. Okazuje się jednak, że Kim jeszcze nie udał się do swojego ojca Kim Dzong Ila na wieczną pogawędkę.

Czu un umarł czy żyje?

Wczoraj rosyjscy politycy Kazbek Taysayev i leg Melnichenko zapewniali, że Kim ma się dobrze i przedstawili dowody na jego świetne samopoczucie. Nie pokazuje się publicznie, bo jest podobno bardzo zajęty. Do internetu trafiły też właśnie zdjęcia satelitarne wykonane w pobliżu kurortu Wonsan we wschodniej części Korei Północnej. O czym one świadczą?

Na zdjęciach widać luksusową łódź należącą do Kim Dzong Una. Wcześniej na innych zdjęciach w tym samym regionie był widoczny opancerzony pociąg dyktatora. Jak donoszą światowe media, może to być dowód na żywotność komunistycznego przywódcy.

Do tej pory podejrzewano, że Kim Dzong Un podupadł na zdrowiu po nieudanej operacji serca i nawet zamienił się w warzywo. To właśnie dlatego Korea Północna miała niedawno sprowadzać lekarzy z Chin. Dlaczego więc nie pokazał się ot tak dawna publicznie?

Czytaj także
Przeczytaj więcej