18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zdjęcia Kima i wątpliwości ni ma?

Korea Północna ujawniła czy Kim Dzong Un żyje. Są dowody

Wojciech Kozicki
02.05.2020  10:14
Tajemnica zniknięcia Kima - Korea Północna kłamie?
Tajemnica zniknięcia Kima - Korea Północna kłamie? Fot: Facebook/100.5 the Buzz

Napięcie w Korei Północnej rośnie. Świat pyta czy Kim Dzong Un nie żyje i dlaczego dyktator zniknął? Kima ni ma od 11 kwietnia i rodzą się kolejne teorie spiskowe. Tymczasem północnokoreańska oficjalna agencja KCNA przekazała nowe informacje na jego temat. 

Zniknięcie Kim Dzong Una wstrząsnęło światem. Pokazywano nawet już tajemnicze nagrania wideo z jego pogrzebu, a jego siostra Kim Jo Dzong już ostrzyła sobie zęby na przejęcie władzy. Tymczasem północnokoreańska agencja KCNA przekazała, że despotyczny grubasek żyje i ma się dobrze.

Czemu Kima ni ma?

Północnokoreańskie media podają, że Kim w piątek wziął udział w ceremonii otwarcia fabryki nawozów w Sunchon na północy kraju. Miał tam przeciąć wstęgę i wprawić tłum w szaleńczą radość. U jego boku miała być obecna także Kim Jo Dzong.

Nasz przywódca KRLD Kim Dzong Un przeciągnął wstęgę przeciął wstęgę podczas inauguracji działalności fabryki nawozów fosforowych w Sunchon. Uczestniczył w ceremonii otwarcia, a kiedy się pojawił, wszyscy obecni krzyknęli gromkie »hura« - informuje KCNA.

Propaganda głosi, że otwierając fabrykę Kim był zadowolony, bo nowe zakłady produkcyjne w kraju spowodowały rozwój krajowego przemysłu chemicznego i wzrost produkcji żywności.

Błogosławieni ci, którzy nie wiedzieli, a uwierzyli? Tym razem nie trzeba wierzyć koreańskiej propagandzie na słowo. Opublikowano zdjęcia, w których widać jakim Dzong Un przecina wstęgę.

Czy to prawda, a może jednak agencja dokonała manipulacji? Donald Trump niedawno mówił, że wie co naprawdę stało się z Kimem, ale nie chciał ujawnić tych informacji. Teraz enigmatycznie powiedział, że „jeszcze nie chce tego komentować”.

Kim Dzong Un żyje? Korea Północna pokazła dowody i zdjęcia [WIDEO]

kim dzong un public
Przeczytaj więcej
Komentarze