18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fujka!

Dał kobiecie pierścionek zaręczynowy z kawałkiem swojego ciała

22.11.2019  17:21
Dał kobiecie pierścionek zaręczynowy z kawałkiem swojego ciała
Dał kobiecie pierścionek zaręczynowy z kawałkiem swojego ciała Fot: EAST NEWS

Pierścionek zaręczynowy to absolutnie wyjątkowa biżuteria, która przez lata pełni funkcje nie tylko ozdobną, ale i nostalgiczną. Pewien mężczyzna zadbał o to, by jego ukochana nigdy nie zapomniała tego, co dla niej zrobił. 

Pierścionek zaręczynowy to szczególna rzecz. Każda kobieta marzy o tym, by ukochany postarał się i wybrał coś wyjątkowego. W tej kategorii pewien mężczyzna wysunął się na prowadzenie przed prawie wszystkimi innymi osobami na świecie.

Carlee od lat bardzo kochała swojego chłopaka. Ów w końcu postanowił jej się oświadczyć, ale miał pewien problem - dziewczyna zawsze twierdziła, że pierścionki z diamentem nie są dla niej. Jeśli nie brylanty, to na co postawić? Zadawał sobie to pytanie z pewnością, zakochany chłopak.

Pierścionek zaręczynowy z fragmentem ukochanego

W końcu tata dziewczyny podsunął mu pomysł bardziej niż nietypowy, na który zakochany młodzieniec przystał bez wahania. Podarował ukochanej pierścionek... z kawałkiem własnego ciała!

Pierścionek zaręczynowy Carlee zdobił... ząb mądrości jej narzeczonego!

Sama obdarowana była zachwycona tym, na co wpadł jej ukochany. 

Jestem tak niesamowicie podekscytowana, że mogę poślubić mojego najlepszego przyjaciela. Mężczyznę, który wie, że jego ząb mądrości znaczy dla mnie więcej niż diament

- mówiła Carlee.

Przyznała również, że naprawdę nie lubi diamentów i nie są jej one potrzebne, żeby uwierzyła w miłość narzeczonego.

Kiedy rozmawialiśmy o naszych zaręczynach powiedziałam, że diamenty są przereklamowane. Nie potrzebuję diamentu na potwierdzenie tego, jak bardzo ktoś mnie kocha. Mój narzeczony przeprowadził się już z Kanady, więc dowiódł swojej miłości!

- stwierdziła.

Mamy nadzieję, ze tak wyjątkowy pierścionek zaręczynowy przyniósł im w życiu szczęście.

Przeczytaj więcej
Komentarze