18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ich pajęczy zmysł niestety nie zadziałał

Dali się ugryźć czarnej wdowie, bo chcieli się zmienić w Spider-Mana

Kamil Kacperski
26.05.2020  16:05
Dali się ugryźć czarnej wdowie, bo chcieli się zmienić w Spider-Mana
Dali się ugryźć czarnej wdowie, bo chcieli się zmienić w Spider-Mana Fot: kadr z filmu "Spider-Man: Far From Home"/Sony Pictures

Trzej boliwijscy bracia chcieli spróbować szczęścia i poddać się temu samemu eksperymentowi, który kilkadziesiąt lat temu zmienił Petera Parkera w Spider-Mana. Ledwo co uszli z życiem.

Jeżeli macie choć trochę dziecięcej fantazji, to na pewno kiedyś chcieliście być superbohaterem. W końcu jak cudowne musi być latanie między budynkami jak Superman, zmienianie pogody jak Storm, czy przyklejanie się do ścian jak Spider-Man? Cóż, zasmakować chcieli tego bracia z Boliwii, którzy dali się pogryźć... czarnej wdowie.

Dzieciaki dały się pogryźć czarnej wdowie, żeby zyskać moce Spider-Mana

Czarna wdowa to jeden z najniebezpieczniejszych pająków na świecie - jego toksyna jest bardzo mocna, ale raczej nie powoduje śmierci, ponieważ zwierzę wtryskuje małą ilość substancji podczas ataku.

Jak podaje stacja Fox News, bracia stwierdzili, że chcą mieć moce jak Spider-Man, dlatego po znalezieniu pająka zaczęli go drażnić patykiem, by ten zaatakował.

Jak się okazało niedługo później, chłopców ugryzła czarna wdowa. Chwilę po ukąszeniu bracia zaczęli odczuwać działanie jadu. Ich matka niemal natychmiast zabrała ich do lokalnej kliniki.

Niestety, ich stan zdrowia zaczął się pogarszać. Lekarz zadecydowali o przeniesieniu braci do szpitala w mieście Llallagua, gdzie dzieciaki spędziły noc. Mocno się pociły, miały silne dreszcze i gorączkę. Następnego poranka zostały przetransportowane do szpitala dziecięcego w La Paz.

Na szczęście chwilę po podaniu chłopcom surowicy, ich stan zdrowia znacznie się poprawił. W końcu wypisano ich ze szpitala, a ich życiu już nic nie zagraża. Niestety nie dowiedzieliśmy się, czy zyskali moce Spider-Mana. My obstawiamy, że dzieciaki już nigdy nie spróbują zyskać supermocy w podobny sposób.

Przeczytaj więcej
Komentarze