18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szaleństwo

Dantejskie sceny w markecie. Telewizory za 131 zł opętały ludzi

12.01.2020  18:33
Dantejskie sceny w markecie. Telewizory za 131 zł opętały ludzi
Dantejskie sceny w markecie. Telewizory za 131 zł opętały ludzi Fot: Twitter

Telewizory za równowartość 131 złotych sprawiły, że ludzi w supermarkecie coś opętało. Doszło do dantejskich scen, a to wszystko przez dużą promocję. 

Telewizory za 131 złotych to zdecydowanie bardzo dobra okazja. Problem pojawia się, jeśli przysłania ona ludziom zdolność trzeźwego myślenia. Tak właśnie było we Francji.

Ta sytuacja jest tym bardziej dramatyczna, że ogromna promocja okazała się... pomyłką sklepu! Zamiast 399 euro, na półkach umieszczono cenę 30,99 euro (obniżka z około 1 700 zł do 131 zł). Klienci rzucili się na telewizory jak dzikie zwierzęta.

Francja: promocja grozy w supermarkecie

Do zdarzenia doszło w supermarkecie Géant Casino w mieście Montpellier. Kiedy pracownicy odmówili klientom sprzedania telewizorów za błędnie obniżoną cenę, ci zabarykadowali kasy i odmówili opuszczenia marketu do momentu, w którym nie otrzymają swoich sprzętów.

Natychmiast wezwano policję. Dziesiątki funkcjonariuszy walczyły z ludźmi, którzy mieli w swoich wózkach nawet po pięć telewizorów.

Zgodnie z francuskim prawem, kasjerzy nie mogą odmówić sprzedaży towarów zgodnie z ceną, która widnieje na etykiecie. Wyjątek stanowi wyłącznie sytuacja, w której doszło do ewidentnej pomyłki - tak, jak to było w tym przypadku. Ludzie jednak nie brali tego pod uwagę.

Do klientów to jednak zupełnie nie trafiało. Zamieszki trwały bardzo długo, a sklep na pewno poniesie duże straty po tej sytuacji. Współczujemy pracownikowi, który tak mocno się pomylił. 

Przeczytaj więcej
Komentarze