18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Różne instynkty

Dantejskie sceny w samolocie. Jedni się modlili, inni pili wódkę [WIDEO]

25.10.2019  13:37
Dantejskie sceny w samolocie. Jedni się modlili, inni pili wódkę [WIDEO]
Dantejskie sceny w samolocie. Jedni się modlili, inni pili wódkę [WIDEO] Fot: PxHere

Dantejskie sceny rozegrały się w samolocie. W momencie, w którym pasażerowie sądzili, że ich życie zakończy katastrofa lotnicza, zachowywali się bardzo różnie. 

Katastrofa lotnicza była o krok i to, co zaczęło się dziać na pokładzie samolotu, przeszło ludzkie pojęcie. Strach przed śmiercią wyzwala w ludziach najdziksze instynkt, kamery wszystko zarejestrowały.

Katastrofa lotnicza w oparach whisky

Do awarii silnika doszło na pokładzie Boeinga 737-400 lecącego z Caracas w Wenezueli do Miami. Usterka pojawiła się jakieś 30 minut po starcie, więc piloci zareagowali błyskawicznie.

Samolot musiał lądować awaryjnie na Dominikanie. W obliczu potencjalnej tragedii, ludzie zaczęli się zachowywać skrajnie różnie. 

Wszystko zostało zarejestrowane na nagraniach. Podczas, gdy jedni zaczęli się modlić i błagać Boga o wybawienie, inni... otworzyli butelki wysokoprocentowych trunków. To wideo robi w sieci furorę.

Na szczęście maszynie udało się bezpiecznie wylądować, dlatego pasażerom, którzy pili whisky z butelki, został po tej "przygodzie" co najwyżej kac. Usterkę naprawiono po 7 godzinach postoju. 

Przeczytaj więcej
Komentarze