18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne wideo

Rodzice poili niemowlę wódką. Policja nie może ich ukarać

Wojciech Kozicki
28.01.2020  11:45
Potworni rodzice  - dawali dziecku wódkę i piwo
Potworni rodzice - dawali dziecku wódkę i piwo Fot: Snapchat

Kolejna „matka roku” urządziła swojemu dziecku piekło i naraziła jego zdrowie. Kobieta z Nowej Zelandii wraz partnerem poiła dziecko wódką i piwem. Wszystkim oczywiście pochwalili się w internecie.

Nowa Zelandia i matka jak z horroru. Do internetu trafiło przerażające wideo, na którym młodzi rodzice upijają niemowlę wódką i piwem. Uderzyło w nich tsunami nienawiści i wówczas stwierdzili, że był to żart, ale gniewu internautów na całym świecie nie mogą już zatrzymać.

Potworni rodzice tłumaczyli się, że nigdy nie skrzywdziliby dziecka i chcieli jedynie zabawić się ze znajomymi. Twierdzą, że otrzymują groźby i boją się o swoje życie.

Rodzice wcześniej wrzucili też do sieci zdjęcie z podpisem „jej pierwsze święta i pierwsze piwo”. Sprawą zainteresowało się ministerstwo zdrowia i zgłosiło to służbom. Teraz parą zwyrodnialców zajmie się policja, ale musi najpierw otrzymać oficjalną skargę. Niestety, jak na razie nikt takowej nie złożył. 

Jak podaje nzherald.co.nz, służby tłumaczą brak dotychczasowej interwencji tym, że wideo nie pozwala stwierdzić, czy dziecku rzeczywiście podano alkohol. Jedno jest pewne, rodzice dziewczynki powinni obudzić się z niezłym kacem moralnym.

Rodzice upijali dziecko wódką - są bezkarni [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej