18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

USA ma większego wroga?

Donald Trump: koronawirus jest nieszkodliwy

06.07.2020  13:54
Donald Trump wygrywa z koronawirusem... ale przegrywa z rozumem?
Donald Trump wygrywa z koronawirusem... ale przegrywa z rozumem? Fot: facebook/Donald Trump Conselheiro

Chociaż liczba chorych i ofiar śmiertelnych koronawirusa w USA dramatycznie rośnie, to Donald Trump bagatelizuje patogen z Wuhan. Podczas przemówienia w Święto Niepodległości ogłosił, że wirus jest nieszkodliwy.

Czy koronawirus jest naprawdę tak groźny jak straszą politycy i WHO? Prezydent Donald Trump na pewno nie uważa SARS-CoV-2 za poważne zagrożenie. Podczas przemówienia w Święto Niepodległości oznajmił Amerykanom, że w 99% przypadkach COVID-19 jest całkowicie nieszkodliwy.

Donald Trump walczy z koronawirusem i lewicą

Zrobiliśmy duży postęp. Nasza strategia idzie dobrze. Wychodzi w jednym miejscu, w innym miejscu chowa swoją brzydką twarz. Ale wiele się nauczyliśmy. Nauczyliśmy się gasić płomień – powiedział Trump 4 lipca.

Czyżby Donald Trump nie widział najnowszych danych na temat liczny chorych i zgonów na koronawirusa w USA? Nikt nie powiedział mu, że liczba zakażeń dziennie przekracza 50 000, koronawirus zakaził już 2,8 mln Amerykanów, a 130 tys. zmarło? Jego zdaniem, strategia związana z ograniczeniem epidemii koronawirusa "idzie dobrze". Zapowiedział również, że pociągnie Chiny do odpowiedzialności za brak działań związanych z powstrzymaniem epidemii i ukrywanie informacje o patogenie.

Co ciekawe, zdaniem Trumpa Amerykanie mają groźniejszego wroga niż koronawirus…

Jesteśmy w trakcie pokonywania radykalnej lewicy: marksistów, anarchistów, agitatorów, rabusiów oraz ludzi, którzy w wielu przypadkach nie mają żadnego pojęcia, co robią. Nigdy nie pozwolimy wściekłemu tłumowi burzyć naszych pomników, indoktrynować naszych dzieci i gwałcić naszych swobód.  Nauczymy nasze dzieci cenić nasz kraj, aby mogły budować jego przyszłość. Razem będziemy walczyć za amerykański sen. Nie wyrzucimy naszych bohaterów – powiedział Donald Trump podczas wiecu w Mount Rushmore. (Wyborcza.pl)