18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiemy kto go zaraził!

Trump ma koronawirusa. To koniec?

Wojciech Kozicki
02.10.2020  08:53
Donald Trump w kampanii prezydenckiej musi pokonać Bidena i koronawirusa
Donald Trump w kampanii prezydenckiej musi pokonać Bidena i koronawirusa Fot: Evan El-Amin/Shutterstock

COVID-19 nie ma litości dla nikogo, atakuje wszystkich – od szarego Kowalskiego po gwiazdy i polityków. Tym razem gruchnęła wiadomość, że Donald Trump ma koronawirusa, a zarażona jest także jego żona Melania Trump. Wybory prezydenckie w USA właśnie zostały rozstrzygnięte?

Donald Trump i jego żona Melania Trump mają koronawirusa, co potwierdziły testy na COVID-19. Wcześniej prezydent USA trafił na kwarantannę, gdy zachorowała jedna z jego bliskich współpracownic Hope Hicks. Była obecna na pokładzie samolotu Air Force One, gdy prezydent leciał na wtorkową debatę do Cleveland w Ohio oraz na środowy wiec w Minnesocie.

Donald Trump kontra koronawirus

Tej nocy ja i moja żona otrzymaliśmy pozytywny wynik testu na koronawirusa. Natychmiast zaczynamy kwarantannę i proces leczenia. Razem damy radę – napisał Donald Trump na Twitterze.

Korespondent Radia RMF FM w Stanach Zjednoczonych Paweł Żuchowski przekazał informację, że prezydent USA i pierwsza dama czują się dobrze. Zwrócił jednak uwagę, że choroba zmieni bieg kampanii prezydenckiej. Został odwołany m.in. wiec wyborczy na Florydzie.

Czytaj także