18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Biedny Donald

Zbiórka dla Donalda Trumpa. Każdy dolar się liczy!

Bartłomiej Ciepielewski
10.11.2020  16:04
Donald Trump potrzebuje wsparcia
Donald Trump potrzebuje wsparcia Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Donald Trump ma kłopoty finansowe. Po przegranych wyborach musi spłacać długi. Zorganizowano mu zbiórkę pieniędzy.

Donald Trump nie pogodził się z wyborczą porażką. Teraz stara się batalią sądową udowodnić, że przegrał niesłusznie. Jak na razie pozwy nie są uznawane przez sędziów.

Republikanie zorganizowali specjalną zbiórkę pieniężną dla Donalda Trumpa. Potrzebują kwoty 60 milionów dolarów. Połowa pieniędzy trafi na ponowne liczenie głosów, a druga na spłatę długów Trumpa, zaciągniętych podczas walki o drugą kadencję.

Donald Trump sprzeda prywatny helikopter

Zanim Trump wygrał wybory w 2016 roku, poruszał się po USA prywatnymi helikopterami. Na wyposażeniu miał między innymi dwa śmigłowce Sikorsky S-76B. Kłopoty finansowe sprawiły, że postanowił on sprzedać swój luksusowy, warty milion dolarów śmigłowiec. Helikopter towarzyszył prezydentowi w kampanii prezydenckiej w 2016 roku. Pojawiał się również w serialu telewizyjnym "The Apprentice". Na szczęście jak na razie nie będzie on zmuszony do przemieszczania się komunikacją miejską, gdyż drugi Sikorsky S-76B pozostanie w jego rękach.

Czytaj także
Przeczytaj więcej