18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ojoj

OSTATECZNA PORAŻKA TRUMPA. Siedzi i płacze

Emilia Waszczuk
07.01.2021  10:00
Donald Trump przegrał. Joe Biden prezydentem USA
Donald Trump przegrał. Joe Biden prezydentem USA Fot: Evan El-Amin/Shutterstock

To już koniec. Mimo protestów i spazmów, Donald Trump będzie musiał pożegnać się z Białym Domem. Kongres ostatecznie uznał Joe Bidena nowym prezydentem USA.

Ostateczna porażka Donalda Trumpa. Kongres w końcu uznał Joe Bidena zwycięzcą wyborów prezydenckich w USA. Ich decyzja jest niepodważalna, co więcej, orzekli, że wygrana demokraty jest ZDECYDOWANA.

Zamieszki w Waszyngtonie

Obrady Kongresu odbywały się w co najmniej dramatycznych i burzliwych okolicznościach - wokół Kapitolu zebrali się zwolennicy Donalda Trumpa, którzy posłuchali swego przywódcy, uwierzyli mu i przyszli odebrać władzę Bidenowi. Są przekonani, że w kraju doszło do wielkiego fałszerstwa i to Donald Trump wygrał głosowanie.

W czasie zamieszek pod Kapitolem doszło do wymiany ognia, zginęło kilka osób, wiele jest rannych. Do końca kadencji Donalda Trumpa w Waszyngtonie obowiązywać ma stan wyjątkowy. Zaprzysiężenie Joe Bidena odbędzie się 20 stycznia.