18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ojojoj

Koniec Trumpa w Białym Domu! WYNIOSĄ GO SIŁĄ

Emilia Waszczuk
07.11.2020  13:12
Donald Trump przegrywa wybory, ale władzy oddać nie chce
Donald Trump przegrywa wybory, ale władzy oddać nie chce Fot: a katz/Shutterstock

Donald Trump nie chce pogodzić się z porażką i oddać władzy, a wszystko wskazuje na to, że wybory prezydenckie w USA przegrał. Przeciwnicy już zapowiadają: jak będzie trzeba, użyjemy siły.

USA wstrzymuje oddech, a cały świat wyczekuje ostatecznych wyników wyborów prezydenckich. Dotychczasowy prezydent Donald Trump szaleje z obawy o utratę stanowiska i już straszy przeciwników sądem, oraz oskarża ich o fałszerstwa.

Tymczasem liczenie głosów zbliża się ku końcowi, a silną i coraz silniejszą przewagę zdobywa demokrata Joe Biden. Wszystko wskazuje więc na to, że rządy w Stanach Zjednoczonych się zmienią, zakończy się panowanie nadpobudliwego i nieprzewidywalnego celebryty, a Polskie władze staną pod ścianą - ich rozchwiany sojusznik Donald Trump zniknie z polityki.

Donald Trump nie odda władzy? Wyniosą go siłą

Choć wygrana Joe Bidena jest niemal pewna, Donald Trump nie chce oddać władzy i mimo wszystko ogłasza się zwycięzcą. Na jego histeryczne działania odpowiedział już sztab Joe Bidena - nie zostawiają wątpliwości, jeśli będzie trzeba, pozbędą się Trumpa siłą.

Tak jak mówiliśmy 19 lipca, tak i teraz powtarzamy: to obywatele USA decydują o wynikach wyborów. A rząd Stanów Zjednoczonych ma uprawnienia, aby wyprowadzić intruza z Białego Domu

- powiedział Andrew Bates ze sztabu Joe Bidena.

Czy to oznacza, że mimo krzyków, protestów i wierzgania kończynami, Donald Trump zostanie wyrzucony z Białego Domu? Cóż, jakoś jesteśmy w stanie wyobrazić sobie tę scenę...