18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Donald Trump w szpitalu! Wstrząsające doniesienia z USA

03.10.2020  11:21
Donald Trump chory na COVID-19 poleciał do szpitala
Donald Trump chory na COVID-19 poleciał do szpitala Fot: MANDEL NGAN/AFP/East News

Donald Trump zakaził się koronawirusem. Do Polski napływają informację o hospitalizacji prezydenta USA. Czyżby było z nim naprawdę bardzo źle?

Prezydent USA Donald Trump został przewieziony do szpitala. Polityk jest zakażony koronawirusem, a wieści o jego hospitalizacji wstrząsnęły całym światem. Wszyscy zastanawiają się, czy COVID-19 nie będzie miał dla niego tragicznych konsekwencji.

Nie od dziś wiadomo, że seniorzy ciężej przechodzą zakażenie koronawirusem, a Donald Trump do młodzików już nie należy. Amerykański prezydent jest aktualnie w szpitalu, gdzie spędzi czas pod obserwacją lekarzy.

Donald Trump w szpitalu

Wiadomo, że głowa państwa została przewieziona do placówki medycznej helikopterem. Aktualnie Donald Trump rezyduje w Walter Reed Medical Center w Bethesda w stanie Maryland. Biały Dom utrzymuje, że wizyta polityka w szpitalu ma charakter "zapobiegawczy".

Współpracownicy pary prezydenckiej (Melania Trump również jest chora na COVID-19) utrzymują, że czują się oni całkiem dobrze. Prezydent ma być osłabiony, a jego małżonka cierpi na lekki ból głowy i kaszel.

W ramach leczenia prezydent otrzymał przeciwciała. To eksperymentalny lek. Oprócz tego Trump przyjmuje cynk, witaminę D, famotydynę, melatoninę oraz aspirynę

- ogłosił lekarz Białego Domu Sean Conley.

Myślicie, że Donald Trump szybko dojdzie do siebie, a może raczej będą mu towarzyszyć niebezpieczne powikłania?