18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

yhm

Trump wie, jak powstał koronawirus. "Widziałem dowody!"

01.05.2020  16:58
Trump wie, jak powstał koronawirus. "Widziałem dowody!"
Trump wie, jak powstał koronawirus. "Widziałem dowody!" Fot: Joseph Sohm/Shutterstock

Prezydent USA Donald Trump znów zaskakuje. W czasie gdy amerykański wywiad mówi: wirus nie został stworzony przez człowieka, on straszy Chiny i oskarża je o stworzenie patogenu.

Ostatnio pan Donald Trump zaproponował obywatelom USA, by w ochronie przed koronawirusem, leczyć się środkami dezynfekującymi. Choć trudno w to uwierzyć, wielu fanów prezydenta posłuchało i wstrzykiwali sobie środki typu "domestos" w żyły, by później wylądować w ciężkim stanie w szpitalach. Jeszcze wcześniej pan Donald ogłosił, by zażywać nieprzetestowany lek. Naukowcy tymczasem łapali się za głowy, alarmując, że może być on zabójczy.

Trump oskarża Chiny

Powszechnie wiadomo, że Donald Trump wyznaje własne prawdy, wie więc także, skąd wziął się koronawirus. Właśnie ostrzega Chiny, że wyciągnie wobec nich surowe konsekwence. Oskarża Chińczyków, że zbyt późno powiadomili świat o epidemii. Stwierdził też, że widział dowody na stworzenie wirusa w laboratorium w Wuhan.

Choć Trump jest "wysokiego przekonania" co do wyhodowania wirusa w laboratorium Instytutu Wirusologii w Wuhan, nie chce zdradzić żadnych szczegółów.

Nie mogę Wam nic powiedzieć - oznajmił dziennikarzom.

Tymczasem amerykański wywiad stwierdza, że jest mało prawdopodobnym, by koronawirus SARS-COV-2 był wytworem celowych działań człowieka.

Przeczytaj więcej
Komentarze