18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Już tylko killer?

Wyznaczyli nagrodę za zabicie Trumpa. Będzie zamach?

Wojciech Kozicki
07.01.2020  08:26
Zamach na Trumpa - czy włos mu z głowy nie spadnie?
Zamach na Trumpa - czy włos mu z głowy nie spadnie? Fot: Evan El-Amin/Shutterstock

III wojna światowa może wybuchnąć lada moment, a konflikt Ameryki z Iranem zaognia się. Tymczasem Donald Trump jest w niebezpieczeństwie, bo może zostać przeprowadzony zamach na prezydenta USA. Została wyznaczona nagroda za jego głowę.

Wojna USA-Iran wisi na włosku, a Donald Trump grozi, że wyznaczył już cele i jest gotowy zmiażdzyć przeciwnika. Zamordowanie generała Kasema Sulejamaniego może mieć jednak dla prezydenta USA tragiczne konsekwencje. Jak podają światowe media, w czasie pochodu żałobnego w irańskim mieście Meszhed, ogłoszono zbiórkę na zabicie amerykańskiej głowy państwa.

Zamach na prezydenta USA?

Jeden z organizatorów marszu zaapelował, by każdy Irańczyk wpłacił dolara. Cel zbiórki to 80 milionów dolarów i będzie to wynagrodzenie dla osoby, która pozbawi życia Donalda Trumpa. Czy szykuje się zamach na prezydenta USA?

Irański deputowany Abutorabi zasugerował również, że możliwy jest atak na Biały Dom i zamachy w USA. Jak twierdzi, „Iran ma moc” i jest w stanie zemścić się za śmierć generała Kasema Sulejamaniego.

Dziennikarz NBC Ali Arouzi na Twitterze pokazał zdjęcia z pochodu w Iranie, na którym niesiono podobizny takich przywódców jak Trump, Merkel, Macron i Netanjahu. Wszyscy mieli na twarzach celowniki. Jego zadaniem, Iran uderzy nie tylko w USA i zagrożona jest również Europa.

Czytaj także