18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażenie

Dramat na pokładzie samolotu. Ludzie padali jak muchy

22.10.2019  17:01
Dramat na pokładzie samolotu. Ludzie padali jak muchy
Dramat na pokładzie samolotu. Ludzie padali jak muchy Fot: Dawid Tatarkiewicz/East News

Katastrofa lotnicza w tym przypadku mogła być kwestią czasu. Samolot musiał lądować awaryjnie, ponieważ dwoje członków jego załogi nagle straciło przytomność. Źle czuli się również pasażerowie felernego lotu.

Katastrofa lotnicza była w tym przypadku bardzo blisko. Na pokładzie samolotu pasażerskiego rozegrały się sceny jak z filmu katastroficznego. Wszyscy musieli wylądować z uwagi na tragiczny stan załogi i pasażerów.

Samolot firmy American Airlines leciał z Heathrow w Londynie do Filadelfii. Zmuszony był jednak lądować awaryjnie w Dublinie, żeby katastrofa lotnicza nie stała się faktem. 

Katastrofa lotnicza wisiała w powietrzu

Do lądowania zmusiła pilotów szczególna sytuacja na pokładzie. Ludzie zaczęli się bardzo źle czuć, a dwóch członków załogi straciło nawet przytomność. Nie wiadomo było, co się dzieje i czym spowodowane jest takie samopoczucie osób znajdujących się w maszynie.

Prosimy, aby ratownicy medyczni przybyli na pokład samolotu i udzielili natychmiastowej pomocy. Dwie osoby z naszego personelu straciły przytomność, myślę, że teraz są już świadome. Są ogólne skargi na pieczenie oczu i inne problemy skórne

- powiedział jeden z pilotów samolotu do kontroli ruchu lotniczego w Dublinie.

Na lotnisku w Dublinie od razu czekały powiadomione służby medyczne, które udzieliły niezbędnej, pierwszej pomocy załodze i pasażerom. Szczęśliwie, dzięki rozsądnej decyzji pilotów o lądowaniu awaryjnym - nikomu nic złego się nie stało. Wszyscy, którzy ucierpieli, zostali przewiezieni do szpitala na obserwację.

Pilot jest zdania, że sytuację wywołał środek czyszczący, który był stosowany na lotnisku w Heathrow. To jego opary mogły zaszkodzić załodze i pasażerom. Pokład samolotu jest obecnie dokładnie czyszczony, by coś takiego już się nie powtórzyło. 

Przeczytaj więcej
Komentarze