18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

koszmar rodziny

Dramat na porodówce. Lekarz pociął noworodka!

21.06.2021  17:20
Dramat na porodówce. Lekarz okaleczył noworodka
Dramat na porodówce. Lekarz okaleczył noworodka Fot: jomphong/Shutterstock, zdjęcie ilustracyjne

Wielki szok i złość musieli poczuć młodzi rodzice, gdy dowiedzieli się, co zrobił lekarz ich maleństwu. W czasie cesarskiego cięcia doszło do okaleczenia noworodka. Rodzina zapowiada, że będzie walczyć o sprawiedliwość.

Do strasznych zdarzeń doszło w szpitalu Denver Health w Kolorado. Maleńka Kyanni miała przyjść na świat metodą naturalną, jednak w czasie porodu doszło do komplikacji. Medycy przestali słyszeć bicie serca dziecka, zdecydowali więc o natychmiastowym, chirurgicznym rozwiązaniu ciąży. Lekarz chwycił za skalpel.

Medyk wykonujący cesarskie cięcie wbił się tak głęboko, że ostrym narzędziem okaleczył ciało dziecka! Kyanni zaraz po urodzeniu wymagała szybkiej operacji chirurga plastycznego. Miała głęboką ranę ciętą policzka. Założono jej 13 szwów.

Noworodek okaleczony na porodówce

Matka dziewczynki - Reazjhana William – jest zdruzgotana. Nie rozumie, jak mogło dojść do okaleczenia jej córeczki w czasie cesarskiego cięcia. W rozmowie z mediami wyznała, że sytuacja całkowicie ją zszokowała – Nie znam nikogo, kto miałby wielką bliznę na twarzy po cesarskim cięciu – mówi przerażona.

Dziadek małej Kyanni wyznał z kolei mediom, że czuje się "zdewastowany" zaistniałą sytuacją, a rodzina będzie domagać się sprawiedliwości wobec lekarza odpowiedzialnego za okaleczenie dziecka.

Tymczasem szpital Denver Health wydał komunikat po zapowiedziach pozwu. Zapewniają, że są w stałym kontakcie z pokrzywdzoną rodziną.

W Denver Health bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych pacjentów jest naszym priorytetem

– powiedział rzecznik placówki, ogłaszając, że władze szpitala próbują dogadać się z poszkodowanymi. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej