18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Dramat u dentysty. Nie żyje 3-letni chłopiec

12.07.2021  11:26
Dziecko zmarło u dentysty
Dziecko zmarło u dentysty Fot: BrunoWeltmann/Shutterstock

Stany Zjednoczone zamarły. U stomatologa wydarzył się niespodziewany i przerażający dramat. 3-letni chłopiec zmarł niewiele po zabiegu dentystycznym.

Stany Zjednoczone mówią tylko o tym. U jednego z tamtejszych stomatologów wydarzyła się straszliwa i niespodziewana tragedia. 3-letni chłopiec odszedł niewiele po nieskomplikowanym zabiegu dentystycznym.

Któż z nas nie boi się dentysty? Jednakże decydując w końcu o wizycie, raczej nie spodziewamy się najgorszego. Niestety, tak naprawdę stomatologowie również przeprowadzają zabiegi, które mogą skończyć się różnie. Najboleśniej przekonali się o tym bliscy zmarłego trzylatka. 

Stany Zjednoczone: Dramat u dentysty, dziecko nie żyje

Do tragedii doszło 6 lipca w mieście Wichita. Do gabinetu stomatologicznego wezwano pogotowie ratunkowe, kiedy chłopczyk nagle przestał reagować na bodźce w czasie pracy dentysty. Natychmiast przetransportowano go do szpitala, niestety, to nie pomogło.

Jak się okazało, 3-latek miał nieprzewidzianą reakcję alergiczną na podane mu u dentysty leki. Pomimo wysiłków wielu lekarzy, dziecko zmarło. Sytuacją wstrząśnięci są internauci, którzy natychmiast zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla rodziny.

Pojawiła się ona na znanej za granicą stronie GoFundMe. Uzbierane środki finansowe mają pomóc rodzinie w pokryciu kosztów związanych z tym tragicznym wypadkiem. Nie wyobrażamy sobie, co muszą czuć w związku ze śmiercią ukochanego dziecka. Planeta łączy się w bólu.

Czytaj także
Przeczytaj więcej