18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat zaczął się w toalecie!

Zadyma w samolocie pasażerskim. Są ranni!

Wojciech Kozicki
08.03.2021  20:02
Dramat w samolocie. Bójka i ranni. Problemy zaczęły się w toalecie
Dramat w samolocie. Bójka i ranni. Problemy zaczęły się w toalecie Fot: Value Stock Images/East News

O mały włos, a mogła wydarzyć się kolejna katastrofa lotnicza. Chińskie linie lotnicze Donghai Airlines muszą się nieźle tłumaczyć, bo podczas lotu wśród załogi doszło do poważnej walki. Pilot brał udział w mordobiciu!

Czy chińskie linie lotnicze Donghai Airlines z siedzibą w Shenzhen w prowincji Guangdong zapewniają bezpieczne podróże i loty? Okazuje się, że zagrożeniem są bójki na pokładzie! Pilotowi boeinga puściły nerwy i doszło do walki ze stewardem. Obrażenia u obu członków załogi są dość poważne.

Zadyma w samolocie. Chiński pilot nie wytrzymał

Jak podaje Polsat News, do awantury doszło podczas lotu z pasażerami. Kapitan zdenerwował się, że pasażerowie czekają w kolejce do toalety, gdy korzysta z niej załoga. Po chwili wszyscy mieli przes…

Pilot zarzucił stewardowi, że ten nie wykonuje swoich obowiązków i nie panuje nad pasażerami, stwarzając zagrożenie na pokładzie. Doszło do bójki w wyniku której kapitan lotu stracił kilka przednich zębów, a steward ma złamaną rękę. Obaj panowie zostali zawieszeni przez przewoźnika i czeka ich twarde lądowanie na bezrobociu.

Według chińskich mediów na 50 minut przed lądowaniem w Xi'an w samolocie, lecącym z Nantong, pilot opuścił kokpit i udał się do toalety w pierwszej klasie. Gdy kapitan lotu DZ6297 Donghai Airlines chciał skorzystać z łazienki, na to samo zdecydował się jeden z pasażerów. Pilot poradził, aby podróżny zaczekał na swoim miejscu. Jednak, gdy opuszczał toaletę, mężczyzna nadal tam stał – wyjaśnia Polsat News.

Linie lotnicze oficjalnie przeprosiły i zapewniają, że sprawa będzie wyjaśniona, a procedury bezpieczeństwa sprawdzone. Donghai Airlines zajmuje się incydentem wraz z Urzędem Lotnictwa Cywilnego.

Pilot przeleciał sie z żoną na pokładzie

Polsat News przypomina, że to nie pierwszy raz, gdy podczas lotu Donghai Airlines dochodzi do dziwnych sytuacji. W 2018 roku pilot wpuścił podczas dwóch lotów swoją żonę do kokpitu. Zapowiedziano wówczas szkolenia dla załogi i zwiększenie bezpieczeństwa. Wyszło jak widać…

Czytaj także
Przeczytaj więcej