18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Myśleli, że ma raka

Dramatyczna pomyłka lekarzy. Okaleczyli kobietę na całe życie

03.12.2019  14:55
Dramatyczna pomyłka lekarzy. Okaleczyli kobietę na całe życie
Dramatyczna pomyłka lekarzy. Okaleczyli kobietę na całe życie Fot: EAST NEWS

Pomyłka lekarzy trwale okaleczyła Sarah Boyle. Brytyjka wierzyła, że ma agresywnego raka piersi i poddała się mastektomii. Czasu cofnąć się nie da. 

Pomyłka lekarzy przyniosła Sarah Boyle pochodzącej z Wielkiej Brytanii - samo cierpienie. U młodej kobiety stwierdzono agresywnego raka piersi, który zmusił ją do bolesnego i obciążającego psychicznie leczenia.

Sarah przeszła podwójną mastektomię, chemioterapię i wtedy na jaw wyszło... że nigdy nie miała raka! Szpital, w którym się leczyła, serdecznie ją przeprasza, ale nie cofnie to okaleczenia. 

Pomyłka lekarzy zniszczyła życie młodej kobiecie

W 2016 roku, kiedy diagnoza spadła na nią jak grom z jasnego nieba, Sarah Boyle była młodą matką. To tylko potęgowało tragizm sytuacji i sprawiało, że kobieta chciała o siebie dalej zawalczyć. 

Pomyłka lekarzy rozpoczęła się już na samym początku diagnozowania Sarah. Po urodzeniu dziecka, Brytyjka miała problemy z karmienie piersią. To wtedy medycy orzekli, że cierpi ona na agresywną postać raka. Już po dłuższym czasie od tego dramatu, twierdzą, że był to "ludzki błąd".

"Ludzki błąd", który doprowadził do niewyobrażalnego, kobiecego cierpienia i ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i psychice. 

Mówienie o tym, że mam raka, było okropne, ale późniejsze poddanie się leczeniu i operacji, a następnie stwierdzenie, że nie było to konieczne, było traumatyczne

- powiedziała Sarah Boyle.

Ktoś źle zinterpretował wynik biopsji kobiety. Sarah dochodzi teraz swoich praw w sądzie. Liczymy razem z nią, że sprawiedliwości w końcu stanie się za dość!