18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Zostawi spuściznę przed śmiercią"

Dyplomata ostrzega: to ostatnie dni Putina. Zniszczy Ukrainę?

Wojciech Kozicki
11.07.2022  12:20
Dyplomata ujawnia: to ostatnie dni Putina. Może zniszczyć Ukrainę przed śmiercią
Dyplomata ujawnia: to ostatnie dni Putina. Może zniszczyć Ukrainę przed śmiercią Fot: Shutterstock/Marco Iacobucci Epp

Czy Władimir Putin umiera? Na co jest chory? Kurt Volker, były amerykański dyplomata ujawnił, że prezydent Rosji jest w tragicznym stanie i to mogą być jego ostatnie chwile, ponieważ potwór „traci wzrok i pamięć”. Ostrzegł, że przed śmiercią może rozpętać piekło w Ukrainie.

Na co choruje Władimir Putin? Od początku wojny w Ukrainie pojawiają się doniesienia, że krwiożerczy prezydent Federacji Rosyjskiej ma cierpień na chorobę Parkinsona i umierać na raka krwi lub żołądka, czego dowodem są objawy uchwycone na zdjęciach i nagraniach wideo. Tymczasem były amerykański dyplomata Kurt Volker w programie "Conflict Zone" niemieckiej stacji Deutsche Welle potwierdził, że stan zdrowia Putina szybko się pogarsza, traci wzrok i pamięć. To mogą być jego ostatnie dni, co jest jego zdaniem bardzo złą wiadomością dla Ukrainy.

Zdrowie i choroby Putina. Co to oznacza dla Ukrainy?

Volker twierdzi, że w najbliższych dniach należy spodziewać się przyspieszenia i zaostrzenia działań wojennych w Ukrainie. Putin chce za wszelką cenę wygrać wojnę zanim umrze. Najważniejsza jest dla niego „osobista spuścizna”. Dyplomata może mieć rację, bo Rosja zintensyfikowała ataki na terytorium Ukrainy, a także coraz agresywniej uderza w ludność cywilną i budynki mieszkalne. Rosyjskim żołnierzom udało się przejąć kontrolę nad prowincją Ługańską, a teraz zbliżają się do Doniecka.

Aneksja kolejnych terenów Ukrainy ma się stać częścią jego osobistego dziedzictwa – zapowiedział Volker.

Informacja o utracie wzroku i pamięci pochodzi od byłego szpiega FSB (Federalnej Służby Bezpieczeństwa Rosji) Borisa Karpichkova. Opublikowana została na łamach „The Mirror”. Zdaniem szpiega, Putin choruje na nowotwór. Ocenia, że Putin ma przez sobą 2-3 lata życia. Zdaniem Volkera, śmierć Putina nastąpi znacznie szybciej.

Powiedziano nam, że cierpi na bóle głowy. Kiedy ma mieć wystąpienie w telewizji wszystko musi mieć zapisane wielkimi literami na kartkach, gdyż inaczej nie jest w stanie niczego przeczytać. Jego kończyny trzęsą się w niekontrolowany sposób. Ma przed sobą 2, może 3 lata życia – ujawnił Karpichkov.

Czytaj także