18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

usłyszał najsurowszy wyrok

Dyrektor wielokrotnie gwałcił uczennicę! 11-latka w ciąży

Emilia Waszczuk
17.02.2021  08:36
Dyrektor szkoły gwałcił uczennicę
Dyrektor szkoły gwałcił uczennicę Fot: New Africa/Shutterstock

Horror w szkole - 11-letnia uczennica była wielokrotnie gwałcona przez dyrektora placówki. Dziewczynka zaszła w ciążę. Jej kat usłyszał najcięższy wyrok.

11-letnia dziewczynka przeżyła prawdziwe piekło w miejscu, w którym miała czuć się bezpiecznie. Rodzice wysłali ją do prywatnej szkoły, a tamtejsi nauczyciele zgotowali dziecku gehennę.

Dziewczynka była wielokrotnie gwałcona przez dyrektora szkoły. Według ustaleń śledczych, dziecko padło ofiarą pedofila nawet 6 razy w ciągu dwóch miesięcy. Ataki mężczyzny odbywały się w trakcie zajęć lekcyjnych. Pomagał w nich inny nauczyciel

Dyrektor szkoły gwałcił uczennicę

Dramatyczne wydarzenia rozgrywały się w Indiach i zostały wykryte w 2018 roku - wtedy te że rodzice 11-latki zgłosili sprawę policji. Okazało się, że jeden z nauczycieli regularnie wysyłał 11-latkę do dyrektora, twierdząc, że ten musi skonsultować jej oceny. 31-letni dyrektor w czasie "wizyt" gwałcił dziecko.

Sprawa wyszła na jaw, gdy dziewczynka zaczęła wymiotować. Rodzice zawieźli ją do szpitala, tam lekarze odkryli, że 11-latka jest w ciąży. Gwałcone przez zwyrodnialca dziecko nie urodziło - wydano zgodę na aborcję.

Gwałty na dziewczynce znalazły swój finał w sądzie. Indie za pedofilię karzą od niedawna dużo surowiej, niż przerzucanie do innej parafii czy kilka lat więzienia... Dyrektor szkoły został skazany na śmierć, a jego pomocnik na dożywotnie więzienie.

Mając na uwadze naturę sprawy wytoczonej przeciw głównemu oskarżonemu Arvindowi Kumarowi, który popełnił gwałt na ofierze, nie jestem w stanie zasądzić kary niższej niż kara śmierci

- powiedział wygłaszając wyrok sędzia z sądu w Panie (za radiozet.pl).

Kara śmierci za pedofilię

Przed wykonaniem kary śmierci oprawca musi jeszcze zapłacić rodzinie 11-latki zadośćuczynienie w wysokości 1,5 mln rupli (około 76 tysięcy złotych), a jego pomocnik 50 tys. rupli (ok. 2,5 tys. zł).

Kara śmierci za gwałty na osobach poniżej 12 roku życia obowiązuje w Indiach od 2018 roku. Została wprowadzona po masowych protestach w największych miastach kraju. Te wybuchły po ujawnieniu porwania, gwałtu i morderstwa dokonanego na 8-letniej dziewczynce.

Asifa Bano została uprowadzona, a następnie była przez tydzień gwałcona przez hinduskiego kapłana i dwóch policjantów. Trzech kolejnych policjantów zacierało ślady, a gdy sprawa została ujawniona, bronili ich ministrowie z partii rządzącej!

Czytaj także
Przeczytaj więcej