18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Lot śmierci

Dziecko dostało ataku serca w samolocie. Horror w powietrzu

Wojciech Kozicki
27.12.2019  21:51
Śmierć dziecka w samolocie
Śmierć dziecka w samolocie Fot: Facebook/Jet City Shutter Geek

Śmierć w samolocie linii Delta Airlines. Podczas lotu (Delta Flight 2423) dziecko dostało ataku serca i zdecydowano się na lądowanie awaryjne. Reanimacja nie przyniosła rezultatu, dziewczynka zmarła.

Lot z Los Angeles do Seattle 26 grudnia zamienił się w horror. Jak podaje travelandleisure.com, 10-latka nagle dostała ataku serca („nagły przypadek medyczny”). Natychmiast zawrócono samolot na płytę lotniska Los Angeles International Airport  i lądował awaryjnie. Tam czekał już zespół ratowników, którzy próbowali przywrócić akcję serca u dziecka.

Śmierć dziecka

Janice Xu zmarła. Ratownicy w oświadczeniu stwierdzili, że dziewczynka „pomimo wszelkich starań była poza zasięgiem pomocy medycznej” i zgon nastąpił przed lądowaniem.

Służy podają, że wkrótce zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, aby ustalić, jaka była przyczyna śmierci dziecka. Wiadomo już, że w sprawę nie będzie zaangażowana policja i nie będzie prowadzone śledztwo.

Czytaj także
Przeczytaj więcej