18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziecko na polowaniu

Dziewczynka chwali się zabiciem łosia. Ojciec płakał z radości

Wojciech Kozicki
31.12.2019  09:17
Polowanie na łosia - mała dziewczynka z dumą zabija zwierzęta
Polowanie na łosia - mała dziewczynka z dumą zabija zwierzęta Fot: Facebook

Czy dzieci powinny brać udział w polowaniach i zabijać zwierzęta w lesie? Braeleigh Miller nie ma wątpliwości – TAK! Pochwaliła się właśnie w sieci zdjęciem swojego pierwszego zabitego łosia. Problem w tym, że dziewczynka ma dopiero 8 lat!

Wojciech Cejrowski niedawno mówił, że dzieci zabijające zwierzęta to piękna tradycja. Gdy Braeleigh Miller opublikowała makabryczne zdjęcie z polowania, spełnił się jego mokry sen. Dziewczynka zapozowała z zastrzelonym łosiem i już teraz deklaruje, że w przyszłości będzie zabierać swoje dzieci na polowania.

Polowanie na łosia

8-latka z Sunfield Township została najmłodszą osobą mieszkającą na terenie amerykańskiego stanu Michigan, która zabiła łosia. W rozmowie ze stacją Fox17 z dumą mówiła o ustalonym rekordzie i zabitym 180-kilogramowym zwierzęciu. Jej rodzice pękają z dumy.

Zabiła łosia z pełnowymiarowego kalibru kaliber 308. Ta broń ma sporego kopa, ale poradziła sobie jak mistrz.  – chwali córkę Gunnar Miller. – Dla młodych osób polowania to szansa, której my nie mieliśmy.

Jak podają amerykańskie media, dziewczynka namierzyła stado łosi w nocy. Czekała jednak do rana, bo wtedy w stanie Michigan legalne jest zabijanie zwierząt. Celowała ok. 15 minut i zabiła łosia jednym strzałem, z czego jej ojciec jest dumny i wyznał, że popłakał się ze wzruszenia. Wszystko, łącznie z momentem zabicia zwierzęcia, zostało uwiecznione na filmie i pokazane w sieci.

Zobacz także

Dziecko na polowaniu - dziewczynka zabija z radością kolejne zwierzęta - WIDEO: