18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koszmar

Dziecko zachowuje się jak pies. 12-latka szczeka zamiast mówić

24.10.2019  10:18
Dziecko zachowuje się jak pies. 12-latka szczeka zamiast mówić
Dziecko zachowuje się jak pies. 12-latka szczeka zamiast mówić Fot: EAST NEWS

12-letnie dziecko, które zachowuje się jak pies? Dziewczynka przez lata więziona przez matkę została skrzywdzona bardziej, niż możemy to sobie wyobrazić. 

12-latka była przetrzymywana przez swoją matkę w klatce i oborze dla zwierząt. Nie nauczyła się chodzić, ani mówić. Zamiast tego porusza się na czworakach i szczeka oraz wyje jak pies. 

12-letnia dziewczynka pochodząca z Rosji została znaleziona po tym, jak udało jej się uciec z klatki, w której przetrzymywała ją matka. Według mieszkańców miasta Orzeł, którzy ją zauważyli - zachowywała się jak przerażone zwierzę. 

Nastolatka, której matka zgotowała piekło 

Więzione dziecko nie rozwinęło się prawidłowo. Dziewczynka wygląda, jakby miała zaledwie 6 lat. Szczeka i wyje zamiast mówić, a do tego śpi na podłodze niczym potulny szczeniak, a nie dorastająca panienka. 

Matka więziła dziecko przez lata w klatce. Co jeszcze bardziej potworne, regularnie sprzedawała ją pedofilom za butelkę wódki. Ciężko sobie wyobrazić, jakie piekło na ziemi przeszło to niewinne maleństwo.

Dziewczynka trafiła do szpitala. Jej 38-letnia matka zaprzecza wszystkim zarzutom i twierdzi, że dziecko było od urodzenia upośledzone. Nie jest jednak specjalnie wiarygodnym źródłem informacji. Wcześniej służby odebrały jej siedmioro dzieci z uwagi na alkoholizm.

logo Tu się dzieje