18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

koszmar

Dziewczynki umierały w męczarniach. Dosłownie się gotowały!

26.07.2020  14:50
Matka spała. Dzieci umierały w mękach
Matka spała. Dzieci umierały w mękach Fot: Shutterstock

Rodzinna tragedia i zagadkowa śmierć malutkiego dziecka. Nie żyje 3-letnia dziewczynka. Jej młodsza siostra jest w stanie ciężkim.

Przerażające zdarzenie w miasteczku Booneville w Arkansas w USA. Policjant znalazł dwie nieprzytomne dziewczynki. Niestety, jedna z nich zmarła, druga jest w stanie stabilnym, ale bardzo ciężkim - lekarze walczą o jej życie.

Co wydarzyło się w miasteczku? Tego do końca nie wiadomo. Matka 3-latki i 15-miesięcznej dziewczynki pracuje na nocne zmiany. W ciągu dnia postanowiła uciąć sobie drzemkę. Jak zapewnia, zamknęła dom od środka i położyła się do łóżka. Gdy wstała, drzwi były otwarte, a w mieszkaniu nie było jej córek.

Dziewczynki umierały w mękach

Kobieta sprawdziła dom i okolicę. Sąsiedzi zeznają, że pytała ich, czy nie widzieli dzieci. Miała być naprawdę przejęta. W końcu 21-letnia Kaylee Petchenik wezwała policję. Zagadka została rozwiązana.

Jeden z mundurowych niemal natychmiast odnalazł dziewczynki - zajrzał do zaparkowanego pod domem samochodu. Dzieci leżały nieprzytomne na podłodze. Szybko wezwano pogotowie i przewieziono maluchy do szpitala. Niestety, starsza z sióstr zmarła, młodsza walczy o życie.

Jak rodzeństwo znalazło się w aucie? Jak doszło do tragedii? Policja nie chce podawać szczegółów sprawy. Wiadomo jednak, że tego dnia w Booneville temperatury sięgały aż 38 stopni Celsjusza, a to znaczy, że w samochodzie dzieci zaczęły się dosłownie gotować!

Przeczytaj więcej
Komentarze