18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Covid to pestka

Rosja wywoła... EPIDEMIĘ?! "Zgon w kilka godzin"

05.05.2022  13:53
Rosja wywoła EPIDEMIĘ CHOLERY?!
Rosja wywoła EPIDEMIĘ CHOLERY?! Fot: EAST NEWS

Rosja wywoła epidemię, by wygrać wojnę z Ukrainą? Wygląda na to, że agresor może posunąć się do wszystkiego w celu osiągnięcia własnych zamierzeń. Nie zawaha się przy tym skrzywdzić wielu ludzi.

To naprawdę straszne, ale Rosjanie nie cofną się przed niczym, by osiągnąć swoje cele. Tym bardziej każda przesłanka do tego, by zacząć obawiać się ich dalszych kroków, martwi nas coraz bardziej. Teraz głośno jest o straszliwej prowokacji, jaką wojska Putina mogą szykować. Chodzi o użycie broni biologicznej.

Użycie broni biologicznej i sięgnięcie po broń atomową to największe dramaty, do jakich może posunąć się Rosja w drodze do swoich wojennych celów. Wszyscy mamy nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie, ale niczego nie można być pewnym.

Rosja wywoła EPIDEMIĘ CHOLERY?!

Rosjanie przygotowują się do epidemii cholery w regionach graniczących z Ukrainą – utrzymuje ukraiński wywiad wojskowy. Dodano, że Rosja może planować prowokację, by oskarżyć Kijów o „użycie broni biologicznej”.

HUR – Zarząd Główny Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy informuje, że rosyjska główna lekarka sanitarna Anna Popowa podpisała rozporządzenie w sprawie „dodatkowych przedsięwzięć w ramach profilaktyki cholery”.

Szczególną uwagę zwraca się w nim na regiony przy granicy z Ukrainą – obwody briański, kurski, biełgorodzki, woroneski, rostowski, Kraj Krasnodarski i okupowany Krym

– powiadamia wywiad wojskowy w Telegramie.

Jeśli miałby to być atak bioterrorystyczny, to źródłem masowych zachorowań byłaby skażona woda. O ile w normalnych warunkach cholera jest chorobą łatwo uleczalną, o tyle w sytuacji kryzysu humanitarnego i braku dostępu do opieki medycznej jest chorobą wysoce śmiertelną

– tłumaczy prof. Joanna Zajkowska, epidemiolog i specjalista chorób zakaźnych.

Wywołanie epidemii znacznie gorszej niż pandemia koronawirusa to już czysta potworność, ale czego można spodziewać się po rzeźnikach z Buczy?