18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[*]

Polska dziennikarka żyła w raju. Spotkała ją śmierć

23.12.2020  14:58
Edyta Tkacz nie żyje
Edyta Tkacz nie żyje Fot: New Africa/Shutterstock

Edyta Tkacz była dziennikarką "Gazety Krakowskiej", która żyła na Wyspach Kanaryjskich. Niestety, wśród uroków turystycznego raju spotkało ją najgorsze. Kobieta zmarła w młodym wieku.

Edyta Tkacz była dziennikarką "Gazety Krakowskiej" oraz znaną autorką bloga o życiu na Wyspach Kanaryjskich. Niestety, nagle na chwilę przed Świętami nastąpił zgon kobiety. Ta wiadomość wstrząsnęła jej licznymi czytelnikami. 

Edyta Tkacz nie żyje

Aktualnie poruszeni głęboko tą tragedią internauci pomagają w zbieraniu środków koniecznych na sprowadzenie ciała do Polski. To w tej sytuacji jest nie lada wyzwanie.

Niestety Edyta odeszła od nas nagle, kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia. Mogliście ją poznać jako autorkę bloga o życiu na Wyspach Kanaryjskich, gdzie mieszkała. W swoich wpisach nie tylko przybliżała nam wszystkim, jak wygląda codzienne życie na wyspach, ale także udzielała pomocy wszystkim podróżującym na Kanary. Sama też była zapaloną podróżniczką

- pisze rodzina Edyty na portalu zrzutka.pl.

Edyta Tkacz mieszkała na Wyspach Kanaryjskich przez osiem lat i było to zdecydowanie jej ukochane miejsce na Ziemi. Jej blog: "Ratunku, mieszkam w raju" przynosił radość wielu ludziom. Ostatni wpis kobieta opublikowała pod koniec listopada. Czytając go teraz - łapiemy się za serca. 

Jest przepiękny dzień. Gorąco, słonecznie, ocean mieni się wszelkimi odcieniami błękitu. Znalazłyśmy sobie spory kawałek cienia, pod palmami, tuż obok deptaku. Piasek przesypuje się na stronach książki do gramatyki, wciska się między czasowniki nieregularne i liczebniki. (...) Nigdy nie przypuszczałam, że praca, bo de facto jestem w pracy, może być tak szalenie przyjemna

- pisała Polka.

Współczujemy z całego serca jej rodzinie i bliskim. 

Przeczytaj więcej
Komentarze