18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pyk i po sprawie!

Turbo poród przed szpitalem [WIDEO]

Wojciech Kozicki
10.07.2020  17:52
Szybki poród na parkingu. Cud narodzin przed szpitalem
Szybki poród na parkingu. Cud narodzin przed szpitalem Fot: YouTube/Natural BirthWorks

Floryda (USA) i zaskakujący „ekspresowy poród” na parkingu. Kobieta nie zdążyła dotrzeć do kliniki położniczej i urodziła na parkingu. Wszystko zarejestrował monitoring, a nagranie wideo z porodu trafiło do internetu.

Ciężarna kobieta gwiazdą internetu! Gdy Susan Anderson odeszły wody, natychmiast pojechała do kliniki położniczej. Jej partner powiadomił personel medyczny, że poród się zaczął i prosił, by położna czekała już na zewnątrz. Kobieta urodziła na parkingu przed amerykańskim szpitalem. 

Poród przed szpitalem

Jak widać na nagraniu wideo, Anderson wysiadła z samochodu i przeszła jedynie kilka kroków. Zaczęła rodzić w asyście męża i położnej. Poród był BŁYSKAWICZNY, a pielęgniarka Sandra Lovaina bezbłędnie złapała dziecko. Na miejscu pojawili się również policjanci.

Kobieta  dotarła do szpitala na własnych nogach, trzymając noworodka na rękach. Amerykańskie media donoszą, że kobieta i jej dziecko czują się dobrze. Są już w domu.

Poród na parkingu przed szpitalem [WIDEO]