18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ależ z niej ananas!

Elżbieta II odleciała. Królowa nie słucha lekarzy!

Wojciech Kozicki
05.11.2021  19:50
Królowo Elżbieto, proszę słuchać się lekarzy! Korona pani od tego z głowy nie spadnie!
Królowo Elżbieto, proszę słuchać się lekarzy! Korona pani od tego z głowy nie spadnie! Fot: Shutterstock/Karl Weller

Jak się czuje Elżbieta II? Wiadomo, że nie przestrzega w pełni zaleceń lekarzy, a w mediach pojawiają się defetystyczne informacje o jej stanie zdrowia. Właśnie ujawniono, że brytyjska królowa najwyraźniej wraca do formy, bo opuściła zamek w Windsorze i…

Wielka Brytania żyje w napięciu i spać nie może, myśląc nieustannie o stanie zdrowia królowej. Jak naprawdę czuje się Elżbieta II? Pojawiły się już jej pierwsze zdjęcia po wyjściu ze szpitala, a lekarze zalecili jej pozostanie w pałacu. Tymczasem monarchini postanowiła polecieć na kilka dni do wiejskiej posiadłości Sandringham we wschodniej Anglii. Czy taka podróż nie wpłynie negatywnie na jej zdrowie?

Stan zdrowia Elżbiety II. Królowa nie słucha się lekarzy?

Warto przypomnieć, że 95-letnia królowa, zgodnie z zaleceniami medyków, w drugiej połowie października musiała ona zrezygnować z kilku zaplanowanych wydarzeń, m.in. z podróży do Irlandii Północnej i udziału w konferencji klimatycznej COP26 w Glasgow. Przyłapano ją również, gdy opuściła przytulne komnaty w pałacu. Sama prowadziła samochód i korona jej z tego powodu z głowy nie spadła.

Brytyjskie media ujawniają również, że królowa ani myśli siedzieć bezczynnie. Elżbieta II zamierza się zajmować przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia, które zamierza znowu tam spędzić z rodziną.

Tydzień temu Pałac Buckingham przekazał, że lekarze zalecili Elżbiecie II odpoczynek przez co najmniej następne dwa tygodnie i podejmowanie jedynie "lekkich obowiązków związanych z pracą za biurkiem" – przypomina rmf24.pl.

Czytaj także