18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Śmierci się nie boi

Atrakcyjna 23-latka marzy o eutanazji. Nie akceptuje swojego wyglądu

22.10.2019  20:50
Atrakcyjna 23-latka marzy o eutanazji. Nie akceptuje swojego wyglądu
Atrakcyjna 23-latka marzy o eutanazji. Nie akceptuje swojego wyglądu Fot: East News

Eutanazja w oczach pewnej 23-letniej Belgijki jest jedynym rozwiązaniem jej problemów. Dziewczyna cierpi na depresję i chce umrzeć - wciąż tylko o to walczy. 

Eutanazja jest największym marzeniem 23-letniej Kelly mieszkającej w Belgii. Dziewczyna cierpi na depresję i mimo iż inni ludzie uznają ją za atrakcyjną - nie akceptuje swojego wyglądu.

Problemy Kelly zaczęły się po śmierci jej ukochanego dziadka. Miała wtedy 18 lat i przeżyła traumę. Do tego poczuła się w tamtym okresie zdradzona przez panią psycholog, która się nią zajmowała. To wtedy zaczęły się z całą mocą jej liczne problemy psychiczne.

Eutanazja jest jej marzeniem

Dziewczyna podjęła próbę samobójczą, która nie skończyła się najgorszym. Kelly trafiła do szpitala i zaczęła się okaleczać. Do tego wszystkiego doszły zaburzenia odżywiania. 

Młoda kobieta podkreśla, że nie boi się śmierci, tym bardziej, że zdaje sobie sprawę z tego, że eutanazja nie jest bolesna. W Belgii co więcej, jest ona również legalna, kiedy dana osoba cierp na niemożliwy do zniesienia ból psychiczny. Kelly uważa, że właśnie do tej grupy się zalicza.

Aby Kelly mogła umrzeć na swoich zasadach - zgodzić się na to muszą psychiatrzy, którzy potwierdzą powagę jej dolegliwości. 23-latka grozi, że jeśli nie zezwolą jej na eutanazję, po prostu popełni samobójstwo.

Najpierw poszukam innego lekarza, ale jeśli i to by nie poskutkowało, to się poddam. To oznacza samobójstwo

– stwierdziła w rozmowie z "Daily Mail".

Sprawa zdecydowanie należy do tych wstrząsających. 

Przeczytaj więcej
Komentarze