18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ups

Fajerwerki urwały mężczyźnie głowę! Makabra w Sylwestra

02.01.2021  19:49
Mężczyzna stracił głowę dla/od fajerwerków
Mężczyzna stracił głowę dla/od fajerwerków Fot: Eric Glenn/Shutterstock

Dramatyczny koniec zabawy w Sylwestra. Fajerwerki tak zawładnęły wyobraźnią 25-letniego mężczyzny, że stracił dla nich głowę. DOSŁOWNIE.

Co roku służby po nocy sylwestrowej donoszą o urwanych palcach czy oparzeniach, wynikających z nieodpowiedzialnej zabawy fajerwerkami lub petardami. Pojawiają się też dramatyczne informacje o zabitych zwierzętach. Dziś mamy informację o śmierci młodego człowieka, i to śmierci wyjątkowo makabrycznej.

Francuskie media donoszą o dramatycznych wydarzeniach w Boofzheim przy granicy z Niemcami. Dwóch młodych mężczyzn zabrało się tam za odpalanie fajerwerków. Jeden z nich nie żyje, drugi jest ranny.

Fajerwerki urwały głowę mężczyźnie

Młodzieńcy odpalali wyrzutnię fajerwerków, lont się wypalił, a ona nie wypuściła obłoku kolorowych ogników. Mężczyźni bezmyślnie ruszyli w kierunku ładunku wybuchowego, by bliżej mu się przyjrzeć. Wtedy nastąpiła eksplozja.

W wyniku wybuchu zginął 25-latek - wyrzutnia dosłownie urwała mu głowę. Drugi z mężczyzn odniósł poważne rany twarzy - podaje "Les Latest Nouvelles d'Alsace".

Czytaj także