18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wypadek czy zabójstwo?

Finalistka Top Model wypadła z 20 piętra. Uprawiała seks z milionerami

29.11.2019  19:36
Finalistka Top Model wypadła z 20 piętra. Uprawiała seks z milionerami
Finalistka Top Model wypadła z 20 piętra. Uprawiała seks z milionerami Fot: Instagram/ivana_smit

Finalistka Top Model Ivana Smit zginęła tragicznie chwilę po upojnych chwilach z parą milionerów. Modelka wypadła z balkonu na 20 piętrze wieżowca Kuala Lumpur.

Rodzina modelki nie wierzy w nieszczęśliwy wypadek - są pewni, że doszło do morderstwa. To właśnie pod ich naciskiem policja z Malezji wznowiła śledztwo, w którym zbadają tragiczne okoliczności zgonu kobiety.

Do przerażającej śmierci finalistki belgijskiego "Top Model" doszło w 2017 roku. Choć Ivana wypadła z balkonu na 20 piętrze wieżowca, policja ustaliła, że "zmarła naturalnie". Teraz, we wznowionym śledztwie, analizowana jest możliwość udziału w zdarzeniu osób trzecich.

Milionerzy i morderstwo?

Zaledwie 18-letnia modelka spotkała się w apartamencie w Kuala Lumpur z milionerem Alexandrem Johnsonem i jego żoną Luną. W trójkę mieli odbyć stosunek seksualny. Jak i dlaczego Ivana nagle znalazła się na balkonie, po czym z niego wypadła? Nie wiadomo.

Wiadomo, że jej zmasakrowane ciało znaleziono na balkonie 6 piętra. We krwi miała alkohol i narkotyki.

Skąd pewność rodziny, że doszło do morderstwa? Od początku nie wierzyli w ustalenia miejscowej policji. Śledczym zarzucili opieszałość i niedokładne zebranie materiałów dowodowych - nigdy np. nie zainteresowali się telefonem zmarłej. Ponadto ciało dziewczyny zabrali do Holandii, gdzie przebadane zostało przez tamtejszych specjalistów. Ci orzekli, że na ciele modelki znajdowały się sińce i zadrapania powstałe jeszcze przed śmiercią.

Tymczasem para milionerów, z którymi Ivana spotkała się w dniu śmierci, opuściła Malezję, wyjechała do USA i ciągle zmienia miejsce zamieszkania...

Przeczytaj więcej
Komentarze