18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Tragedia w lunaparku. Matka zginęła na oczach dziecka

06.07.2020  13:14
Tragedia w lunaparku. Matka zginęła na oczach dziecka
Tragedia w lunaparku. Matka zginęła na oczach dziecka Fot: AP/Associated Press/East News

Francja na moment zamarła. W jednym z tamtejszych lunaparków doszło do straszliwej tragedii. Młoda matka zginęła na oczach swojego 2-letniego dziecka. Rodzinny dzień świętowania został zwieńczony dramatem.

Francja na sekundę się zatrzymała, po tym, co wydarzyło się w parku rozrywki w Saint-Paul. Rodzina wyprawiła się tam z okazji urodzin 2-letniego synka. Niestety, zamiast radości - na wszystkich spadły łzy smutku i bezradności.

32-letnia kobieta w towarzystwie męża, matki, siostry i 2-letniego synka, cieszyła się z urodzin swojej latorośli. Niestety, podczas przejażdżki kolejką górską kobieta wypadła z wagonika i zginęła na miejscu.

Francja: Tragedia w parku rozrywki

Świadkowie relacjonowali gazecie "Le Courrier Picard", że mąż 32-latki, który jechał razem z nią, rozpaczliwie próbował ją złapać. Kiedy kobieta wypadała z kolejki, ukochany trzymał ją za stopę, ale niestety, nie udało mu się jej uchronić przed upadkiem.

Kobieta spadła z tak dużej wysokości, że zmarła na miejscu wypadku. Kolejkę natychmiast unieruchomiono, a ludzie uwięzieni w powietrzu - w tym dzieci - krzyczeli i płakali z przerażenia. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta "wyślizgnęła się" zza barierki ochronnej w wagoniku. Na razie nie wiadomo, czy wydarzyło się to przez wadę zabezpieczenia czy niewłaściwe jego użycie. Śledztwo w tej sprawie jest prowadzone przez prokuratura w Beauvais.

Niestety, to nie pierwszy taki przypadek w tym parku rozrywki. Inna kobieta zginęła wypadając z tego samego wagonika w tym samym rollercoasterze. Ówczesne śledztwo wykazało, że to ofiara złamała zasady bezpieczeństwa. Trudno jednak wierzyć w takie przypadki.

Przeczytaj więcej
Komentarze