18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tańczyła, aż wody odeszły

Szok w nocnym klubie. Pracownicy odbierali poród na parkiecie

14.11.2019  20:52
Szok w nocnym klubie. Pracownicy odbierali poród na parkiecie
Szok w nocnym klubie. Pracownicy odbierali poród na parkiecie Fot: Shutterstock

Tego jeszcze nie było. Na środku parkietu, w tanecznym klubie, urodziła 19-letnia dziewczyna. Poród odbierali pracownicy przybytku.

Poród w szpitalnej sali? Nuda! 19-letnia młoda mama, dziecko na świecie przywitała w prawdziwym przybytku uciech. Tuż przed rozwiązaniem ciąży, postanowiła sobie potańczyć. A tańczyła tak, że aż wody jej odeszły.

Nocny klub jak porodówka

Do niecodziennej sytuacji doszło na południu Francji, w klubie tanecznym O'Club w Tuluzie. 19-letnia kobieta nagle zaczęła rodzić na środku parkietu. Tłum się rozstąpił, zbiegli się pracownicy, ochroniarz zadzwonił po pogotowie, a 19-latka w ekspresowym tempie witała na świecie swoje pierwsze dziecko.

Ratownicy medyczni nie zdążyli przybyć na miejsce. Błyskawiczny poród odbierali instruowani telefonicznie pracownicy klubu. Na szczęście nie doszło do żadnych powikłań i dziecko urodziło się zdrowe.

Choć noworodek jest dopiero noworodkiem, właściciele klubu już zapowiedzieli, że wstęp do ich przybytku będzie mieć darmowy. I to dożywotnio - podaje portal "Fox News".

Czytaj także
Przeczytaj więcej