18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

prawdziwy koszmar

Makabra w lesie. Ciężarna kobieta rozszarpana przez zdziczałą watahę

20.11.2019  14:01
Makabra w lesie. Ciężarna kobieta rozszarpana przez zdziczałą watahę
Makabra w lesie. Ciężarna kobieta rozszarpana przez zdziczałą watahę Fot: Facebook

29-letnia Elisa Pilarski zginęła w okrutnych mękach. Jej zmasakrowane ciało znalazł w lesie nieopodal domu zrozpaczony mąż.

Niewyobrażalna tragedia we Francji. Wypad do lasu 29-latki skończył się bolesną, makabryczną śmiercią kobiety. Elisa Pilarski jak co dzień wyszła ze swoim psem, tego dnia było jednak inaczej. W czasie spaceru przerażona zadzwoniła do męża. Powiedziała mu, że się boi i że może zostać zaatakowana przez obce psy.

Mężczyzna pospiesznie wyszedł z pracy i pognał na pomoc ukochanej. Na miejsce przybył 45 minut później - niestety nie zdążył. W lesie nieopodal domu znalazł zmasakrowane zwłoki kobiety.

Rozszarpana

Sekcja zwłok 29-latki wykazała, że zginęła w wyniku licznych ugryzień na rękach, nogach i głowie. Kobieta się wykrwawiła. Część ran zadana była Elisie gdy jeszcze żyła, inne - tuż po śmierci - podaje lunion.fr.

Co zabiło ciężarną 29-latkę? Podejrzenia padły na watahę zdziczałych psów myśliwskich. Od zwierząt pobrano próbki DNA. Podobna procedura nie ominęła też jej pupila. 

Czytaj także