18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutna historia

Córki mieszkały z martwą matką. "Nie można hałasować, mama śpi"

04.10.2021  17:34
Przerażająca śmierć w Le Mans
Przerażająca śmierć w Le Mans Fot: ANDRANIK HAKOBYAN/Shutterstock

Policja ujawniła szczegóły rozdzierającej serce historii. Dwie kilkuletnie dziewczynki przez kilka dni mieszkały ze zwłokami zmarłej matki. Były przekonane, że 27-latka jest zmęczona, przez co długo śpi.

Dwie dziewczynki w wieku 5 i 7 lat od kilku dni przestały przychodzić na zajęcia do szkoły i przedszkola. Zaniepokojeni dyrektorzy placówek powiadomili o tym policję i prokuraturę, które wkrótce odwiedziły mieszkanie uczennic.

Dzieci mieszkały ze zwłokami matki

Młode dziewczynki wpuściły funkcjonariuszy do środka, ale poinformowały ich, że "nie można hałasować, bo mama śpi". Po chwili okazało się, że w pokoju leżą zwłoki ich matki.

Z ustaleń francuskich śledczych wynika, że zmarła kobieta miała 27 lat i pochodziła z Wybrzeża Kości Słoniowej. Sekcja zwłok wykazała, że cierpiała na problemy zdrowotne, a jej śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych - przekazały lokalne media.

Zgon kobiety nastąpił ponad dwie doby przed znalezieniem zwłok. Dziewczynki zostały zabrane na badania lekarskie, a następnie przekazano je do domu pomocy społecznej.

Prokuratura wyklucza kryminalną przyczynę śmierci 27-latki. Po ostatnich wydarzeniach dzieci otrzymały wsparcie psychologa.

logo Tu się dzieje