18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutna wiadomość

Segal nie żyje. Aktor zmarł po operacji serca

24.03.2021  11:45
Segal zmarł w swoim domu w Kalifornii
Segal zmarł w swoim domu w Kalifornii Fot: Marina Biryukova/Shutterstock

Nie żyje nominowany do Oscara, legendarny, amerykański aktor filmowy oraz muzyk George Segal. Tragiczną informację o śmierci artysty przekazała jego żona Sonia.

George Segal odszedł w wieku 87 lat. Aktor zmarł w swoim domu w Santa Rosa w Kalifornii. O śmierci poinformowała żona artysty.

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że dziś rano odszedł George Segal z powodu komplikacji po operacji wszczepienia bajpasów - poinformowała Sonia Segal.

Segal znany był ze swojego osobistego uroku oraz wyjątkowego poczucia humoru. Fani kojarzą go zarówno z rolami komediowymi jak i dramatycznymi. Jedną z życiowych pasji aktora była gra na bandżo.

George Segal nie żyje

Kariera Georga Segala rozpoczęła się w latach 60. XX wieku. To wtedy aktor rozpoczął pierwsze występy na deskach teatrów, a także w telewizji. Popularność przyniosła mu rola w serialu komediowym "The Goldbergs". Wielkim sukcesem artysty okazały się również występy w "Ja się zastrzelę", gdzie grał postać Jacka Gallo, redaktora czasopisma dla kobiet.

Największym osiągnięciem w karierze Georga Segala była rola w filmie "Kto się boi Wirginii Wolf". Za rolę swoją rolę otrzymał on wtedy nominację do Oscara, jednak ostatecznie nie udało mu się wygrać statuetki.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze