znowu to samo

Myśliwy zastrzelił nastolatka. Jego tłumaczenie jest przerażające

02.10.2019  17:03
Myśliwy zastrzelił nastolatka. Jego tłumaczenie jest przerażające
Myśliwy zastrzelił nastolatka. Jego tłumaczenie jest przerażające Fot: Shutterstock

Kolejna tragiczna śmierć w lesie. Tym razem myśliwy zastrzelił na polowaniu 17-letniego chłopca. Myślał, że to... jeleń.

Człowiek, który wygląda jak jeleń? A może żubr, który wygląda jak dzik? Myśliwi często po polowaniach twierdzą, że zabili coś lub kogoś, bo się pomylili. Ostatnio głośno było o żubrze zamordowanym przez leśnika-kłusownika. Mężczyzna tłumaczył się, że zobaczył w nim dziką świnię, to jednak nie przeszkadzało mu, by strzelić zwierzęciu wprost w serce, a później wyciąć część mięsa.

17-latek nie żyje

Poważne problemy ze wzrokiem mają panowie ze strzelbami nie tylko w Polsce. W ostatnią sobotę grupa przyjaciół wybrała się do lasu by dla rozrywki postrzelać do zwierząt w stanie Georgia. Skończyło się to naprawdę tragicznie.

W czasie polowania jeden z mężczyzn wszedł w gęste zarośla. Niestety, dostrzegł go w nich kolega. Zdaje się, że miał lekkie omamy, bo na głowie 17-letniego towarzysza zobaczył rogi - uznał go za jelenia i wycelował.

Bobby w ciężkim stanie trafił do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się go uratować - chłopak zmarł.

W sprawie śmierci 17-latka ruszyło śledztwo. Śledczy zbierają dowody i próbują ustalić, jak doszło do postrzelenia młodzieńca. Mężczyzna, który oddał strzał, nie usłyszał jak na razie żadnych zarzutów  - podaje New York Times.

Przeczytaj więcej
Komentarze