18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Gigantyczna tragedia tancerki. Nie żyje 27-latka

24.02.2021  11:30
Nie żyje tancerka pole dance
Nie żyje tancerka pole dance Fot: EvGavrilov/Shutterstock

Jessica Leanne Norris była jedną z najbardziej znanych brytyjskich tancerek pole dance. Niestety, dziewczyna zmarła w wieku 27 lat. Nie był to wypadek.

Jessica Leanne Norris była jedną z najbardziej znanych brytyjskich tancerek pole dance. Dziewczyna miała wiele sportowych osiągnięć i innych przeżyć, które można uznać za wyjątkowe. Została np. dwukrotną zdobywczynią tytułu Miss Pole Dance UK.

Niestety, wydarzyła się tragedia. 27-latka została znaleziona martwa w swojej sypialni. Miało to miejsce w domu należącym do Briana Cromptona, przyjaciela tancerki, u którego zamieszkała po wprowadzeniu w Wielkiej Brytanii lockdownu.

Nie żyje 27-letnia tancerka pole dance

Jak się okazuje, kobieta popełniła samobójstwo. Jej śmierć nie była więc zwykłym wypadkiem, ale wielką tragedią, która przypadała jej w udziale przez długie lata. Ostatecznie zdecydowała się na dramatyczny krok.

Szczegóły tej szokującej sprawy opisał "The Sun". 27-latka, zanim targnęła się na własne życie, wcześniej nakleiła na drzwiach swojego pokoju kartkę z wiadomością do przyjaciela. Przeprosiła go za to, co zrobiła.

Nie wchodź. Zadzwoń pod numer 999. Tak mi przykro

– napisała Jessica Leanne Norris.

Matka tancerki twierdzi, że dziewczyna zmagała się z zaburzeniami psychicznymi od dzieciństwa. W okresie lockdownu, kiedy nie mogła pracować jako instruktorka - jej stan szybko się pogorszył.

Jeszcze przed śmiercią Jessica zażywała leki na depresję. Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie.