18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Harry drży

Groza w rodzinie królewskiej! Meghan Markle trafiła do szpitala

04.05.2021  16:17
Meghan Markle trafiłą do szpitala
Meghan Markle trafiłą do szpitala Fot: Chris Jackson/Press Association/East News

Meghan Markle trafiła do szpitala w związku ze swoją ciążą. Chociaż nie ma ona najlepszych kontaktów z rodziną królewską - wszyscy jej członkowie drżą o życie i zdrowie byłej księżnej. Najbardziej zaaferowany jest oczywiście książę Harry.

Meghan Markle jest w drugiej ciąży - wraz ze swoim mężem (byłym) księciem Harrym oczekują na narodziny drugiego potomka. Z tej przyczyny dawna księżna nie mogła się stawić na pogrzebie księcia Filipa. Kiedy rodzina królewska przeżywała z tego powodu trudne chwile - jej mąż samotnie stał w ich towarzystwie. Teraz niestety pojawiają się złe wieści również o samej Meghan - z powodów związanych ze swoim stanem błogosławionym, trafiła ona do szpitala.

Meghan Markle trafiła do szpitala!

Chociaż po opuszczeniu szeregów rodziny królewskiej Harry nie ma najlepszych kontaktów z najbliższymi - m.in. ojciec nie jest mu w stanie wybaczyć tego, na co się zdecydował - teraz i tak wszyscy drżą o zdrowie i życie jego żony. Nikt bowiem nikomu nie życzy źle, a ewentualne zagrożenie ciąży byłoby wyjątkowo bolesne dla wszystkich. 

Zagraniczne media donoszą, że Meghan Markle została przyłapana przez fotoreporterów w drodze do jednego z luksusowych szpitali w Santa Barbara. Dziecko miało pojawić się na świecie dopiero pod koniec czerwca, dlatego wszyscy niepokoją się, czy przypadkowo wizyta byłej księżnej w medycznym przybytku nie jest powiązana z przedwczesnym porodem. 

Meghan chce urodzić swoje drugie dziecko w domu, ale pojechała do szpitala, aby upewnić się, że ciąża przebiega prawidłowo. Mówi się, że może urodzić przed terminem

- zdradza informator tabloidu "New Idea".

Od dawna jednak wiadomo, że ludzie z rodziny królewskiej stosunkowo rzadko dzielą się z innymi prawdą. Nie bylibyśmy zdziwieni, gdyby oficjalna wersja różniła się znacząco od ostatecznej formy zdarzeń. Życzymy jednak przyszłej mamie jak najlepiej - aby szybko i w pełnym zdrowiu wróciła do siebie.