18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

horror

Gwałt w samolocie! Oprawca dopadł ofiarę w klasie business

09.02.2022  11:59
Gwałt w samolocie. Podróż zmieniła się w horror
Gwałt w samolocie. Podróż zmieniła się w horror Fot: Tinnakorn jorruang/Shutterstock

Lot z Newark do Londynu stał się dla 40-letniej pasażerki koszmarem na jawie. Kobieta została zgwałcona przez innego pasażera. Mężczyznę aresztowano.

Do dramatycznych wydarzeń doszło ostatniego dnia stycznia. 40-letnia Brytyjka udała się w całonocną podróż z USA do swojej ojczyzny, samolotem linii United Airlines. Za podróż zapewniającą komfort i prywatność klasą bussiness zapłaciła aż 3 tysiące funtów. Gdy już wsiadła na pokład, przy barze w luksusowej klasie zamieniła kilka zdać z innym podróżującym, również Anglikiem. Jak się okazało, oboje mieli wykupione bilety w tej samej ekskluzywnej kabinie, w równoległych rzędach.

Gwałt w samolocie

To miał być długi, ale przyjemny lot w klasie premium, stał się on jednak torturą. W środku nocy, gdy inni pasażerowie spali wygodnie w swych fotelach, 40-latek poznany na lotnisku zmusił Brytyjkę do seksu. Kobieta nie była w stanie się bronić, a po wszystkim wstrząśnięta poinformowała o ataku załogę.

Gdy samolot wylądował już na lotnisku Heathrow w Londynie, na pokład niezwłocznie wkroczyła policja. Służby powiadomione o gwałcie, aresztowały 40-latka. Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Na dalsze postępowanie oczekuje jednak na wolności.

40-letnia ofiara gwałciciela złożyła zeznania i została objęta opieką psychologiczną. Luksusowa kabina samolotu, którą podróżowali oprawca i jego ofiara, została przeszukana przez śledczych. Funkcjonariusze pobrali z niej odciski palców mężczyzny i zabezpieczyli próbki DNA.