18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tragiczne doniesienia

Znana piosenkarka nie żyje. Śledczy podają szczegóły: to samobójstwo

29.11.2019  15:07
Znana piosenkarka nie żyje. Śledczy podają szczegóły: to samobójstwo
Znana piosenkarka nie żyje. Śledczy podają szczegóły: to samobójstwo Fot: Shutterstock

Wielka gwiazda K-pop, idolka miliona nastolatków na całym świecie, została znaleziona martwa w jej własnym łóżku 24 listopada. Teraz śledczy ujawnili szczegóły jej śmierci.

Śmierć młodziutkiej, zaledwie 28-letniej gwiazdy wstrząsnęła fanami k-pop. Początkowo nie ujawniono przyczyn zgonu. Teraz wiadomo już - Goo Hara popełniła samobójstwo.

Ciało piosenkarki znaleziono w łóżku. Obok, na nocnym stoliku, kobieta zostawiła krótki list pożegnalny. Pisała, że jej życie nie ma już żadnego sensu, a ona nie widzi nadziei na poprawę.

Szantaż

Czemu gwiazda postanowiła targnąć się na własne życie? Jedną z przyczyn mógł być konflikt z byłym partnerem. Mężczyzna miał szantażować dawną ukochaną, grożąc, że opublikuje kompromitującą sekstaśmę z jej udziałem.

Co więcej, już wcześniej próbował zniszczyć jej karierę, ogłaszając mediom, że Goo Hara była agresywna - miała zaatakować go, gdy chciał zakończyć ich związek.

Po wybuchu medialnej afery, młodziutka gwiazdka trafiła do szpitala - jak się okazało, przedawkowała leki. Jej menadżerowie zapewniają, że to pomyłka przy zażywaniu medykamentów, jednak fani twierdzą, że już wtedy Goo Hara próbowała odebrać sobie życie.

Przeczytaj więcej
Komentarze