18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie wielkim monarchą

Gwiezdna przepowiednia o królu Karolu III

09.09.2022  18:40
Przyszłość króla Karola III jest zapisana w gwiazdach
Przyszłość króla Karola III jest zapisana w gwiazdach Fot: DANNY LAWSON/AFP/East News

Przyszłość księcia Karola, a właściwie już króla Karola III jest zapisana w gwiazdach. Astrolożka nie ma wątpliwości - będzie on czynił rzeczy wielkie.

Książę Karol, najstarszy syn Elżbiety II, został po jej śmierci nowym królem Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. 73-letni książę jest najstarszym monarchą wstępującym na tron w brytyjskiej historii.

Jak się okazuje, w gwiazdach zapisana jest jego przyszłość. Nikt nie ma wątpliwości, że różne znaki na niebie i ziemi wskazują na to, jakie panowanie czeka nas w najbliższych latach.

Gwiezdna przepowiednia na temat króla Karola III

Książę Karol oficjalnie obejmie władzę w Zjednoczonym Królestwie po tym, jak zostanie uroczyście ukoronowany w Londynie. Na razie jego najstarszy syn, zrodzony ze związku z Dianą Spencer - książę William, został oficjalnym następcą tronu Wielkiej Brytanii. 

Dodatkowo książę Karol pozostaje w związku małżeńskim ze swoją drugą kobietą, księżną Camillą, z która dawniej zdradzał pierwszą żonę. Obecna żona króla automatycznie stanie się królową małżonką. W tej sytuacji, kiedy kontrowersje pojawiają się już na starcie, cały świat patrzy na świeżo upieczonego władcę i zastanawia się, jak będą wyglądały jego rządy. A co na ten temat mówią gwiazdy? Astrolodzy już się wygadali.

Koronacja okaże się dla niego punktem zwrotnym, co od zawsze było mu przeznaczone

– wyjaśniła astrolog Roya Backlund, cytowana przez "StyleCaster".

Roya Backlund zapewnia, że układ ciał niebieskich w momencie przyjścia na świat króla Karola III – 14 listopada 1948 roku w Londynie – wskazywał, że Wielka Brytania właśnie wzbogaciła się o kolejnego wybitnego lidera. Dodatkowo syn królowej Elżbiety jest zodiakalnym skorpionem i już z tego tytułu ma posiadać zdolności do skutecznego przewodzenia.

Wierzycie w takie przepowiednie?