18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koszmar każdego rodzica

Film grozy. Dziecko biegało po ścianie wysokiego budynku

09.01.2020  16:45
Film grozy. Dziecko biegało po ścianie wysokiego budynku
Film grozy. Dziecko biegało po ścianie wysokiego budynku Fot: YouTube

Hiszpania mówi tylko o tym nagraniu i nie ma w tym nic dziwnego. Kamera zarejestrowała małe dziecko, które chodzi po gzymsie bardzo wysokiego budynku. Tragedia była bardzo blisko.  

Hiszpania stała się miejscem mrożącego krew w żyłach wydarzenia. Pewne małe dziecko wyszło na gzyms bardzo wysokiego budynku i dosłownie spacerowało po nim bez większego strachu, bawiąc się przy tym doskonale.

Taki widok to zapewne koszmar każdego rodzica na świecie. Wszystko uwieczniły kamery i trzeba przyznać, że czegoś porównywalnie strasznego raczej dziś nie zobaczycie. 

Hiszpania: dziecko biegało po ścianie budynku

Moment nieuwagi matki doprowadził to tego, że jej malutka córeczka, jak gdyby nigdy nic, wyszła przez okno i zaczęła spacerować po ścianie bloku. Każdy, kto widział to na żywo, z pewnością zamarł. 

Incydent miał miejsce w miejscowości Adeje na Teneryfie. Świadkami tej sytuacji byli przerażeni turyści, którzy nie mogli zrobić nic, by zabrać dziewczynkę z centrum piekielnie niebezpiecznej sytuacji.

Jeszcze bardziej przeraża fakt, że dziewczynka dosłownie biegała od okna do balkonu i ponownie tą samą drogą. Dziecku szczęśliwie nic się nie stało. Chociaż patrząc na to, co miało miejsce, można ów fakt uznać za cud.

Przeczytaj więcej
Komentarze