18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dantejskie sceny

Wjechał samochodem do kościoła. Wrzeszczał, że jest opętany

11.01.2020  19:06
Wjechał samochodem do kościoła. Wrzeszczał, że jest opętany
Wjechał samochodem do kościoła. Wrzeszczał, że jest opętany Fot: Twitter

Mężczyzna wjechał samochodem do kościoła i zatrzymał się dopiero pod samym ołtarzem. Zrobił to wierząc, że jest opętany i w ten sposób ucieknie przed demonami.

Mężczyznę, który wjechał osobowym samochodem do kościoła, zabrano z miejsca wypadku do szpitala. Będzie przebadany na obecność alkoholu i narkotyków, a to wszystko przez fakt, że podczas swojego wybryku zachowywał się bardziej niż dziwnie.

Hiszpania: mężczyzna wjechał samochodem do kościoła

Hiszpan wierzył, że jest opętany przez demona, dlatego wjechał samochodem pod sam ołtarz. Starał się w taki sposób uciec przed siłami zła. Incydent miał miejsce we wczesny środowy poranek w kościele San Juan Evangelista w mieście Sonseca.

Świadkowie zdarzenia opowiadają, że samochód pędził na oślep do momentu, w którym zatrzymał się wewnątrz kościoła. Na miejsce została wezwana policja - kierowcy właściwie nic się nie stało, wychodził z samochodu o własnych siłach. Nie umiał wytłumaczyć, dlaczego po prostu nie wszedł do kościoła, skoro tego potrzebował, zamiast wjeżdżać do niego z impetem.

Być może bada na obecność alkoholu i narkotyków rozjaśnią prawdziwe powody tego zajścia. 

Przeczytaj więcej
Komentarze