18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

reprezentacja gwałcicieli

Wielki skandal! Trzech piłkarzy skazanych za gwałt na nastolatce

13.12.2019  16:33
Wielki skandal! Trzech piłkarzy skazanych za gwałt na nastolatce
Wielki skandal! Trzech piłkarzy skazanych za gwałt na nastolatce Fot: Twitter

Ogromny skandal w piłce nożnej w Hiszpanii. Trzech piłkarzy może raz na zawsze pożegnać się z karierą. Zostali skazani za zbiorowy gwałt na 15-letniej dziewczynie!

38 lat więzienia - to kara, jaką zasądził właśnie sąd w Burgos wobec trzech piłkarzy hiszpańskiej drużyny Arandina. Raul Calvo, Carlos Cuadrado i Victor Rodriguez długo nie wyjdą na wolność. Wszystko przez przestępstwo, którego dokonali pod koniec 2017 roku.

Trzech kumpli z drużyny w listopadzie dwa lata temu, zaprosiło do mieszkania 15-letnią fankę. Na miejscu zmusili dziewczynę do rozebrania się, po czym zaczęli ją gwałcić.

Sąd bez litości

Rozprawa sądowa toczyła się za zamkniętymi drzwiami. Sąd chciał w ten sposób odciąć od sprawy opinię publiczną i odizolować sprawców od ofiary i jej najbliższych.

Już wiadomo - piłkarze zostali skazani na aż 38 lat więzienia (spędzą jednak za kratkami - zgodnie z hiszpańskim prawem - do 20 lat). Żaden ze sportowców do przestępstwa się nie przyznał. Sąd stwierdził jednak, że ich wina jest ewidentna. Musieli też wiedzieć, że dziewczyna była nieletnia.

logo Tu się dzieje